Companie
Detalii identificare
Nume firmăA & R TAXI S.R.L.
Cod unic de înregistrare16114672 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1610/2004
EUIDROONRC.J40/1610/2004
Data înființării06.02.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
Adresastr. Eretelui nr. 13, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
202.825
Profit (Lei)
60.698
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202.825 | 60.698 | 5.058 | 159.006 | 156.459 | 27.195 | 24.648 | 1 |
| 2024 | 173.995 | 37.883 | 3.157 | 56.692 | 0 | 20.641 | -36.051 | 1 |
| 2023 | 60.458 | 0 | 0 | 110.689 | 0 | 36.756 | -73.933 | 1 |
| 2022 | 58.078 | 0 | 0 | 83.977 | 14.660 | 22.460 | -46.857 | 1 |
| 2021 | 43.602 | 0 | 0 | 87.534 | 24.038 | 44.624 | -18.872 | 1 |
| 2020 | 61.007 | 0 | 0 | 111.136 | 57.465 | 65.597 | 11.926 | 3 |
| 2019 | 180.207 | 27.292 | 2.274 | 12.048 | 1.597 | 49.758 | 39.307 | 3 |
| 2018 | 158.942 | 11.815 | 985 | 13.338 | 18.230 | 7.123 | 12.015 | 3 |
| 2017 | 108.167 | 6.310 | 526 | 31.416 | 34.862 | 3.064 | 6.510 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
29.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
29.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
60.698 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 29.93% | 21.77% | 0% | 0% | 0% | 0% | 15.14% | 7.43% | 5.83% |
| Marjă profit brut | 30.92% | 22.77% | 0% | 0% | 0% | 0% | 16.16% | 8.43% | 7.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -105.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 69.43% | 98.34% | 96.93% |
| Profit net per salariat | 60.698 Lei | 37.883 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 9.097 Lei | 3.938 Lei | 1.578 Lei |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
482.92
Durata medie încasare creanțe
30.56 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 8.43 | 1.64 | 1.56 | 0.64 | 0.5 | 3.51 | 6.27 | 2.85 |
| Viteza rotație stocuri | 482.92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.56 zile | 0 zile | 143.06 zile | 48.78 zile | 64.46 zile | 70.26 zile | 15.17 zile | 5.13 zile | 9.03 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 202.825 Lei | 173.995 Lei | 60.458 Lei | 58.078 Lei | 43.602 Lei | 20.336 Lei | 60.069 Lei | 52.981 Lei | 27.042 Lei |
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
85.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.17 | 0.36 | 0.33 | 0.27 | 0.51 | 0.59 | 4.13 | 0.53 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 0.17 | 0.36 | 0.33 | 0.27 | 0.51 | 0.59 | 4.13 | 0.53 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 85.19% | 0% | 0% | 39.49% | 35.01% | 46.7% | 3.11% | 71.9% | 91.92% |
| Pondere active circulante | 14.81% | 100% | 100% | 60.51% | 64.99% | 53.3% | 96.89% | 28.1% | 8.08% |
©Firme.ro