Companie
Detalii identificare
Nume firmăBIOILIEŞ-PAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare40217000 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001982241
EUIDROONRC.J2018001982241
Data înființării26.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaValea Stejarului nr. 50, Valea Stejarului, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
39.450
Profit (Lei)
9.319
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.450 | 9.319 | 777 | 6.291 | 0 | 24.857 | 18.566 | 0 |
| 2023 | 55.105 | 23.046 | 1.921 | 2.612 | 0 | 11.859 | 9.247 | 0 |
| 2022 | 92.214 | 24.748 | 2.062 | 17.719 | 0 | 3.919 | -13.800 | 1 |
| 2021 | 29.061 | 0 | 0 | 40.884 | 0 | 2.336 | -38.548 | 1 |
| 2020 | 14.033 | 3.828 | 319 | 26.368 | 0 | 31.829 | 5.461 | 0 |
| 2019 | 31.226 | 1.433 | 119 | 5.219 | 0 | 6.852 | 1.633 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.19%
Lichiditate curentă
3.95
Viteza rotație active
1.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.19%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.62% | 41.82% | 26.84% | 0% | 27.28% | 4.59% |
| Marjă profit brut | 28.12% | 43.47% | 27.84% | 0% | 30.28% | 7.59% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.19% | 100% | -179.33% | 0% | 70.1% | 87.75% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 24.748 Lei | 0 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.59
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
22.81 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.59 | 4.65 | 23.53 | 12.44 | 0.44 | 4.56 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 14 | 0.45 | 4.85 |
| Durata medie încasare creanțe | 22.81 zile | 77.68 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 92.214 Lei | 29.061 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.95
Lichiditate imediată
3.95
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.95 | 4.54 | 0.22 | 0.06 | 1.21 | 1.31 |
| Lichiditate imediată | 3.95 | 4.54 | 0.22 | 0.01 | 0.03 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro