Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOOF A & R SRL
Cod unic de înregistrare35288551 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015004277237
EUIDROONRC.J2015004277237
Data înființării03.12.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5911
Această clasă include:
-activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune (seriale de televiziune, documentare, etc.) sau reclame de televiziune.
Această clasă include de asemenea:
-activităţile arhivelor de filme, etc. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,
1820 -comerţ cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,
4643 -comerţ cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţ cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,
4763 -activităţi de post producţie,
5912 -înregistrări audio şi înregistrarea pe bandă a cărţilor
5920 -activităţi de difuzare de programe de televiziune,
602 -crearea unui program complet al unui canal de televiziune,
602 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,
7420 -activităţi ale agenţiilor sau agenţilor pentru personalul din domeniul artistic sau teatral,
7490 -închirierea casetelor video, DVD-urilor, publicului general,
7722 -captarea în circuit închis, în timp real a transmisiilor televizate in direct, şedinţelor, conferinţelor, etc.,
8299 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,
900
-activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune (seriale de televiziune, documentare, etc.) sau reclame de televiziune.
Această clasă include de asemenea:
-activităţile arhivelor de filme, etc. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,
1820 -comerţ cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,
4643 -comerţ cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,
4652 -comerţ cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,
4763 -activităţi de post producţie,
5912 -înregistrări audio şi înregistrarea pe bandă a cărţilor
5920 -activităţi de difuzare de programe de televiziune,
602 -crearea unui program complet al unui canal de televiziune,
602 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,
7420 -activităţi ale agenţiilor sau agenţilor pentru personalul din domeniul artistic sau teatral,
7490 -închirierea casetelor video, DVD-urilor, publicului general,
7722 -captarea în circuit închis, în timp real a transmisiilor televizate in direct, şedinţelor, conferinţelor, etc.,
8299 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,
900
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune; inregistrari audio si activitati de editare muzicala
Obiect activitateActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 111B, Dragomireşti-Deal, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
122.798
Profit (Lei)
41.623
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.798 | 41.623 | 3.469 | 21.132 | 17.610 | 45.385 | 41.863 | 0 |
| 2024 | 272.592 | 29.243 | 2.437 | 7.677 | 9.451 | 524.710 | 526.484 | 1 |
| 2023 | 294.135 | 158.771 | 13.231 | 5.229 | 0 | 628.558 | 623.329 | 1 |
| 2022 | 279.724 | 152.446 | 12.704 | 9.244 | 0 | 773.806 | 764.562 | 1 |
| 2021 | 297.464 | 191.454 | 15.955 | 12.676 | 0 | 624.791 | 612.115 | 0 |
| 2020 | 298.148 | 160.140 | 13.345 | 18.959 | 0 | 439.620 | 420.661 | 0 |
| 2019 | 296.017 | 176.896 | 14.741 | 40.559 | 0 | 301.080 | 260.521 | 0 |
| 2018 | 68.946 | 20.943 | 1.745 | 16.202 | 0 | 99.827 | 83.625 | 1 |
| 2017 | 69.520 | 30.386 | 2.532 | 6.367 | 0 | 69.049 | 62.682 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
33.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.43%
Lichiditate curentă
2.15
Viteza rotație active
1.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
33.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.43%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 33.9% | 10.73% | 53.98% | 54.5% | 64.36% | 53.71% | 59.76% | 30.38% | 43.71% |
| Marjă profit brut | 40.66% | 13.33% | 54.93% | 57.28% | 67.36% | 56.76% | 62.78% | 33.38% | 46.71% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.43% | 5.55% | 25.47% | 19.94% | 31.28% | 38.07% | 67.9% | 25.04% | 48.48% |
| Profit net per salariat | n/a | 29.243 Lei | 158.771 Lei | 152.446 Lei | n/a | n/a | n/a | 20.943 Lei | 30.386 Lei |
Viteza rotație active
1.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
110.08 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.95 | 0.51 | 0.47 | 0.36 | 0.48 | 0.68 | 0.98 | 0.69 | 1.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.52 |
| Durata medie încasare creanțe | 110.08 zile | 690.97 zile | 771.48 zile | 39.72 zile | 38.87 zile | 41.24 zile | 67.75 zile | 353.02 zile | 163.36 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 272.592 Lei | 294.135 Lei | 279.724 Lei | n/a | n/a | n/a | 68.946 Lei | 69.520 Lei |
Lichiditate curentă
2.15
Lichiditate imediată
2.15
Pondere active imobilizate
27.95%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.15 | 68.35 | 120.21 | 83.71 | 49.29 | 23.19 | 7.42 | 6.16 | 10.84 |
| Lichiditate imediată | 2.15 | 68.35 | 120.21 | 83.71 | 49.29 | 23.19 | 7.42 | 6.16 | 7.74 |
| Pondere active imobilizate | 27.95% | 1.77% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 72.05% | 98.23% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro