Companie
Detalii identificare
Nume firmăCORIVLAD MILAŞ S.R.L.
Cod unic de înregistrare42351643 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/133/2020
EUIDROONRC.J31/133/2020
Data înființării03.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaConstantin Dobrogeanu Gherea nr. 123, Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
220.330
Profit (Lei)
20.035
Număr angajați
4
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.330 | 20.035 | 1.670 | 62.509 | 0 | 21.517 | -40.992 | 4 |
| 2024 | 297.058 | -34.711 | -2.893 | 66.184 | 0 | 5.157 | -61.027 | 4 |
| 2023 | 104.096 | 0 | 0 | 45.989 | 0 | 19.674 | -26.315 | 4 |
| 2022 | 114.000 | 0 | 0 | 24.421 | 367 | 19.401 | -4.653 | 4 |
| 2021 | 29.050 | 0 | 0 | 11.872 | 367 | 12.706 | 1.201 | 1 |
| 2020 | 39.380 | 3.929 | 327 | 5.252 | 367 | 9.014 | 4.129 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-48.88%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
10.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-48.88%
Profit net per salariat
5.009 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.09% | -11.68% | 0% | 0% | 0% | 9.98% |
| Marjă profit brut | 10.09% | 0% | 0% | 0% | 0% | 10.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -48.88% | 56.88% | 0% | 0% | 0% | 95.16% |
| Profit net per salariat | 5.009 Lei | -8.678 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.929 Lei |
Viteza rotație active
10.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.24 | 57.6 | 5.29 | 5.77 | 2.22 | 4.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.54 zile | 1.14 zile | 3.66 zile | 10.55 zile | 55.08 zile | 30.97 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 55.083 Lei | 74.265 Lei | 26.024 Lei | 28.500 Lei | 29.050 Lei | 39.380 Lei |
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.34 | 0.08 | 0.43 | 0.79 | 1.07 | 1.72 |
| Lichiditate imediată | 0.34 | 0.08 | 0.43 | 0.79 | 1.07 | 1.72 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 1.86% | 2.81% | 3.91% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 98.14% | 97.19% | 96.09% |
©Firme.ro