Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRISTI ŞI RĂZVAN DINAMIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 46284830 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/940/2022
EUIDROONRC.J15/940/2022
Data înființării10.06.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaCopil 1 nr. 236, Cojasca, Dâmboviţa
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
243.325
Profit (Lei)
9.955
Număr angajați
1
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 243.325 | 9.955 | 830 | 74.344 | 0 | 137.006 | 62.662 | 1 |
| 2024 | 258.872 | -40.614 | -3.385 | 50.596 | 0 | 103.303 | 52.707 | 1 |
| 2023 | 255.814 | 26.248 | 2.187 | 18.571 | 0 | 111.892 | 93.321 | 2 |
| 2022 | 266.452 | 126.873 | 10.573 | 14.713 | 0 | 141.586 | 126.873 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.89%
Lichiditate curentă
1.84
Viteza rotație active
1.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.89%
Profit net per salariat
9.955 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.09% | -15.69% | 10.26% | 47.62% |
| Marjă profit brut | 5.07% | 0% | 11.24% | 48.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.89% | -77.06% | 28.13% | 100% |
| Profit net per salariat | 9.955 Lei | -40.614 Lei | 13.124 Lei | 126.873 Lei |
Viteza rotație active
1.78
Viteza rotație stocuri
2232.34
Durata medie încasare creanțe
24.04 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.78 | 2.51 | 2.29 | 1.88 |
| Viteza rotație stocuri | 2232.34 | 521.92 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 24.04 zile | 39.6 zile | 40.52 zile | 25.36 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 243.325 Lei | 258.872 Lei | 127.907 Lei | 266.452 Lei |
Lichiditate curentă
1.84
Lichiditate imediată
1.84
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.84 | 2.04 | 6.03 | 9.62 |
| Lichiditate imediată | 1.84 | 2.03 | 6.03 | 9.62 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro