Companie
Detalii identificare
Nume firmăD&F ELECTRO INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare17038000 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ02/2147/2004
EUIDROONRC.J02/2147/2004
Data înființării14.12.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
Adresastr. Nufărului nr. 42, Chişineu-Criş, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
140.225
Profit (Lei)
54.825
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140.225 | 54.825 | 4.569 | 5.584 | 0 | 60.649 | 55.065 | 1 |
| 2023 | 108.868 | 895 | 75 | 47.905 | 0 | 56.880 | 8.975 | 1 |
| 2022 | 80.380 | 25.840 | 2.153 | 28.796 | 0 | 54.876 | 26.080 | 1 |
| 2021 | 73.263 | 3.287 | 274 | 28.770 | 0 | 47.842 | 19.072 | 1 |
| 2020 | 77.503 | 0 | 0 | 26.694 | 0 | 42.479 | 15.785 | 1 |
| 2019 | 172.580 | 52.140 | 4.345 | 29.942 | 11.517 | 89.394 | 70.969 | 1 |
| 2018 | 115.620 | 29.357 | 2.446 | 39.920 | 26.870 | 31.879 | 18.829 | 1 |
| 2017 | 87.242 | 0 | 0 | 79.328 | 42.224 | 26.577 | -10.527 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Lichiditate curentă
10.86
Viteza rotație active
2.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.56%
Profit net per salariat
54.825 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.1% | 0.82% | 32.15% | 4.49% | 0% | 30.21% | 25.39% | 0% |
| Marjă profit brut | 40.13% | 1.67% | 34.35% | 7.43% | 0% | 31.21% | 26.61% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.56% | 9.97% | 99.08% | 17.23% | 0% | 73.47% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 54.825 Lei | 895 Lei | 25.840 Lei | 3.287 Lei | 0 Lei | 52.140 Lei | 29.357 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
72.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.31 | 1.91 | 1.46 | 1.53 | 1.82 | 1.71 | 1.97 | 1.27 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 108.77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 72.88 zile | 67.05 zile | 90.82 zile | 99.64 zile | 94.19 zile | 63.45 zile | 34.73 zile | 5.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 140.225 Lei | 108.868 Lei | 80.380 Lei | 73.263 Lei | 77.503 Lei | 172.580 Lei | 115.620 Lei | 87.242 Lei |
Lichiditate curentă
10.86
Lichiditate imediată
10.86
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.86 | 1.19 | 1.91 | 1.66 | 1.59 | 2.99 | 0.8 | 0.34 |
| Lichiditate imediată | 10.86 | 1.19 | 1.88 | 1.66 | 1.59 | 2.99 | 0.8 | 0.34 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 11.41% | 45.74% | 61.37% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 88.59% | 54.26% | 38.63% |
©Firme.ro