Companie
Detalii identificare
Nume firmăI T H & CO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 6584480 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/1896/1994
EUIDROONRC.J32/1896/1994
Data înființării20.12.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4646
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al produselor farmaceutice şi medicale
-comerţul cu ridicata al produselor farmaceutice şi medicale
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al produselor farmaceutice
Informații de contact
Adresastr. Timisoara nr. 6, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
216.076
Profit (Lei)
45.781
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 216.076 | 45.781 | 3.815 | 200.914 | 218.195 | 49.916 | 67.197 | 1 |
| 2024 | 228.758 | 18.696 | 1.558 | 141.064 | 165.800 | 92.380 | 117.116 | 1 |
| 2023 | 254.819 | 0 | 0 | 149.963 | 181.927 | 118.009 | 149.973 | 1 |
| 2022 | 266.737 | 13.507 | 1.126 | 145.347 | 193.801 | 113.455 | 161.909 | 1 |
| 2021 | 328.068 | 36.543 | 3.045 | 150.347 | 204.380 | 95.540 | 149.573 | 1 |
| 2020 | 408.272 | 73.565 | 6.130 | 31.660 | 2.455 | 148.209 | 119.004 | 1 |
| 2019 | 210.482 | 17.038 | 1.420 | 62.220 | 6.123 | 101.536 | 45.439 | 1 |
| 2018 | 205.928 | 26.354 | 2.196 | 61.994 | 23.363 | 67.111 | 28.480 | 1 |
| 2017 | 179.073 | 35.056 | 2.921 | 32.535 | 27.058 | 42.272 | 36.795 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
68.13%
Lichiditate curentă
0.25
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
68.13%
Profit net per salariat
45.781 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.19% | 8.17% | 0% | 5.06% | 11.14% | 18.02% | 8.09% | 12.8% | 19.58% |
| Marjă profit brut | 24.31% | 9.67% | 0% | 5.92% | 11.94% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 68.13% | 15.96% | 0% | 8.34% | 24.43% | 61.82% | 37.5% | 92.54% | 95.27% |
| Profit net per salariat | 45.781 Lei | 18.696 Lei | 0 Lei | 13.507 Lei | 36.543 Lei | 73.565 Lei | 17.038 Lei | 26.354 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
17.61
Durata medie încasare creanțe
16.47 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 0.89 | 0.85 | 0.87 | 1.09 | 2.71 | 1.96 | 2.28 | 2.58 |
| Viteza rotație stocuri | 17.61 | 32.77 | 18.08 | 9.69 | 6.99 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.47 zile | 88.69 zile | 98.83 zile | 42.45 zile | 3.5 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 216.076 Lei | 228.758 Lei | 254.819 Lei | 266.737 Lei | 328.068 Lei | 408.272 Lei | 210.482 Lei | 205.928 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.25
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
81.38%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.25 | 0.65 | 0.79 | 0.78 | 0.64 | 4.68 | 1.63 | 1.08 | 1.3 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.61 | 0.69 | 0.59 | 0.32 | 4.68 | 1.63 | 1.08 | 1.3 |
| Pondere active imobilizate | 81.38% | 64.22% | 60.66% | 63.07% | 68.14% | 1.63% | 5.69% | 25.82% | 39.03% |
| Pondere active circulante | 18.62% | 35.78% | 39.34% | 36.93% | 31.86% | 98.37% | 94.31% | 74.18% | 60.97% |
©Firme.ro