Companie

Detalii identificare

Nume firmăINOVAŢIE DEDICARE TRUST S.R.L.
Cod unic de înregistrare51156919 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025003469005
EUIDROONRC.J2025003469005
Data înființării23.01.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4754
info-icon
Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
CAEN secundare
1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
, 
4643
Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
, 
4644
Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie și produse de întreținere
, 
4645
Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
4647
Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și al articolelor de iluminat
, 
4649
Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
, 
4650
Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaRuncurele nr. 13, Sat Lupşa | Comuna Lupşa, Alba
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
181.582
Profit (Lei)
-12.954
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025181.582-12.954-1.080157.44759.50385.490-12.4541

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-7.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
1.25

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-7.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-12.954 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-7.13%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-12.954 Lei
Viteza rotație active
1.25
Viteza rotație stocuri
20.07
Durata medie încasare creanțe
3.29 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.25
Viteza rotație stocuri20.07
Durata medie încasare creanțe3.29 zile
Cifra de afaceri per salariat181.582 Lei
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.49
Pondere active imobilizate
41.04%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.54
Lichiditate imediată0.49
Pondere active imobilizate41.04%
Pondere active circulante58.96%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente