Companie

Detalii identificare

Nume firmăMAREŞ LAURA-OFTALMOLOGIE SRL
Cod unic de înregistrare37674931 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017001584226
EUIDROONRC.J2017001584226
Data înființării30.05.2017 - 8 ani

Domeniu de activitate

CAEN
8622
info-icon
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi

Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,

8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,

8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata

Informații de contact

AdresaVişan nr. 22B, Iaşi, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
390.692
Profit (Lei)
224.621
Număr angajați
1
Vechime
8 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025390.692224.62118.718100.958135.805195.934230.7811
2024347.887176.30214.692123.383161.207144.638182.4621
2023362.848276.47823.04020.01054.619248.029282.6381
2022319.866288.51224.04344.53469.414269.792294.6720
2021226.759185.84515.48739.37665.888543.298569.8100
2020197.542144.65812.05556.05562.254372.566378.7650
2019162.021126.31610.52670.44387.155241.855258.5670
201892.37586.7907.2337690132.770132.0010
201748.44545.0113.751577045.78845.2110

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
57.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.33%
Lichiditate curentă
1.94
Viteza rotație active
1.18

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
57.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.33%
Profit net per salariat
224.621 Lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Marjă profit net57.49%50.68%76.2%90.2%81.96%73.23%77.96%93.95%92.91%
Marjă profit brut66.36%58.95%77.18%92.63%84.6%76.12%80.96%96.95%95.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.33%96.62%97.82%97.91%32.62%38.19%48.85%65.75%99.56%
Profit net per salariat224.621 Lei176.302 Lei276.478 Lein/an/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
1.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
151.26 zile
Indicator202520242023202220212020201920182017
Viteza rotație active1.181.141.20.940.370.450.490.71.06
Viteza rotație stocuri000000000
Durata medie încasare creanțe151.26 zile135.37 zile191.24 zile0 zile0.01 zile3.64 zile0 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat390.692 Lei347.887 Lei362.848 Lein/an/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
1.94
Lichiditate imediată
1.94
Pondere active imobilizate
40.94%
Indicator202520242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă1.941.1712.46.0613.86.653.43172.6579.36
Lichiditate imediată1.941.1712.46.0613.86.653.43172.6579.36
Pondere active imobilizate40.94%52.71%18.05%20.46%10.82%14.32%26.49%0%0%
Pondere active circulante59.06%47.29%81.95%79.54%89.18%85.68%73.51%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente