Companie
Detalii identificare
Nume firmăORTODENT SOLUŢII SRL
Cod unic de înregistrare33463990 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/9323/2014
EUIDROONRC.J40/9323/2014
Data înființării07.08.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaTrotuşului nr. 42, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.007.130
Profit (Lei)
488.934
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.007.130 | 488.934 | 40.745 | 23.940 | 355.222 | 157.892 | 489.174 | 1 |
| 2023 | 784.267 | 637.098 | 53.092 | 20.920 | 322.557 | 335.804 | 637.441 | 1 |
| 2022 | 746.108 | 569.599 | 47.467 | 144.942 | 396.117 | 318.624 | 569.799 | 1 |
| 2021 | 691.754 | 551.418 | 45.952 | 4.842 | 43.108 | 513.352 | 551.618 | 1 |
| 2020 | 641.494 | 491.536 | 40.961 | 15.923 | 79.631 | 428.028 | 491.736 | 1 |
| 2019 | 689.345 | 534.362 | 44.530 | 5.017 | 90.869 | 448.710 | 534.562 | 1 |
| 2018 | 590.217 | 390.907 | 32.576 | 3.908 | 119.746 | 275.269 | 391.107 | 1 |
| 2017 | 577.790 | 331.447 | 27.621 | 108.444 | 142.606 | 290.592 | 331.647 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
48.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
6.6
Viteza rotație active
1.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
48.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
488.934 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 48.55% | 81.23% | 76.34% | 79.71% | 76.62% | 77.52% | 66.23% | 57.36% |
| Marjă profit brut | 51.49% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.95% | 99.95% | 99.96% | 99.96% | 99.96% | 99.96% | 99.95% | 99.94% |
| Profit net per salariat | 488.934 Lei | 637.098 Lei | 569.599 Lei | 551.418 Lei | 491.536 Lei | 534.362 Lei | 390.907 Lei | 331.447 Lei |
Viteza rotație active
1.96
Viteza rotație stocuri
6103.82
Durata medie încasare creanțe
5.55 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.96 | 1.19 | 1.04 | 1.24 | 1.26 | 1.28 | 1.49 | 1.33 |
| Viteza rotație stocuri | 6103.82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.55 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.007.130 Lei | 784.267 Lei | 746.108 Lei | 691.754 Lei | 641.494 Lei | 689.345 Lei | 590.217 Lei | 577.790 Lei |
Lichiditate curentă
6.6
Lichiditate imediată
6.59
Pondere active imobilizate
69.23%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.6 | 16.05 | 2.2 | 106.02 | 26.88 | 89.44 | 70.44 | 2.68 |
| Lichiditate imediată | 6.59 | 16.05 | 2.2 | 106.02 | 26.88 | 89.44 | 70.44 | 2.68 |
| Pondere active imobilizate | 69.23% | 48.99% | 55.42% | 7.75% | 15.69% | 16.84% | 30.31% | 32.92% |
| Pondere active circulante | 30.77% | 51.01% | 44.58% | 92.25% | 84.31% | 83.16% | 69.69% | 67.08% |
©Firme.ro