Companie
Detalii identificare
Nume firmăTUDEX EXPEDIŢII S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 47009855 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022006395126
EUIDROONRC.J2022006395126
Data înființării13.10.2022 - 3 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5229
Această clasă include:
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateAlte activitati anexe transporturilor
Informații de contact
AdresaGeorge Bernard Shaw nr. 4, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.429.040
Profit (Lei)
104.159
Număr angajați
2
Vechime
3 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.429.040 | 104.159 | 8.680 | 991.196 | 616.933 | 474.325 | 122.917 | 2 |
| 2024 | 2.114.103 | 141.693 | 11.808 | 157.357 | 20.585 | 284.442 | 152.640 | 1 |
| 2023 | 1.442.166 | 108.917 | 9.076 | 168.228 | 9.023 | 265.678 | 108.156 | 1 |
| 2022 | 29.581 | 0 | 0 | 39.274 | 3.527 | 34.104 | -761 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.74%
Lichiditate curentă
0.48
Viteza rotație active
2.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.74%
Profit net per salariat
52.080 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.29% | 6.7% | 7.55% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.99% | 7.62% | 8.53% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 84.74% | 92.83% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 52.080 Lei | 141.693 Lei | 108.917 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.23
Viteza rotație stocuri
573.29
Durata medie încasare creanțe
46.81 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.23 | 6.93 | 5.25 | 0.79 |
| Viteza rotație stocuri | 573.29 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 46.81 zile | 37.97 zile | 51.92 zile | 382.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.214.520 Lei | 2.114.103 Lei | 1.442.166 Lei | 29.581 Lei |
Lichiditate curentă
0.48
Lichiditate imediată
0.47
Pondere active imobilizate
56.53%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.48 | 1.81 | 1.58 | 0.87 |
| Lichiditate imediată | 0.47 | 1.81 | 1.58 | 0.87 |
| Pondere active imobilizate | 56.53% | 6.75% | 3.28% | 9.37% |
| Pondere active circulante | 43.47% | 93.25% | 96.72% | 90.63% |
©Firme.ro