Companie
Detalii identificare
Nume firmăŢINUTUL DE NORD S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39256544 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/451/2018
EUIDROONRC.J6/451/2018
Data înființării26.04.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaPiatra Fantinele, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
667.978
Profit (Lei)
151.403
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 667.978 | 151.403 | 12.617 | 41.692 | 0 | 421.343 | 379.651 | 0 |
| 2024 | 438.290 | 88.637 | 7.386 | 34.893 | 0 | 263.141 | 228.248 | 1 |
| 2023 | 303.176 | 73.914 | 6.160 | 40.774 | 0 | 180.385 | 139.611 | 0 |
| 2022 | 303.736 | 65.447 | 5.454 | 52.265 | 0 | 117.962 | 65.697 | 0 |
| 2021 | 104.824 | 35.368 | 2.947 | 22.790 | 0 | 55.094 | 32.304 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 5.493 | 2.424 | 5 | -3.064 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 5.330 | 2.424 | -53 | -2.959 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 5.130 | 2.424 | 4 | -2.702 | 1 |
Marja profit net
22.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.88%
Lichiditate curentă
10.11
Viteza rotație active
1.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.88%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.67% | 20.22% | 24.38% | 21.55% | 33.74% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.66% | 23.42% | 28.3% | 24.25% | 36.68% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.88% | 38.83% | 52.94% | 99.62% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 88.637 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.59
Viteza rotație stocuri
3.35
Durata medie încasare creanțe
8.73 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.59 | 1.67 | 1.68 | 2.57 | 1.9 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 3.35 | 2.7 | 2.6 | 6.46 | 5.55 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.73 zile | 6.84 zile | 3.46 zile | 4.44 zile | 9.71 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 438.290 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă