Companie
Detalii identificare
Nume firmăŢOALE SPECIALE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41748590 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001029390
EUIDROONRC.J2019001029390
Data înființării10.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaMoldovei nr. 59, Loc. Focşani | Municipiul Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
637.339
Profit (Lei)
36.967
Număr angajați
20
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 637.339 | 36.967 | 3.081 | 354.216 | 0 | 506.934 | 152.718 | 20 |
| 2023 | 616.316 | 126.165 | 10.514 | 198.517 | 0 | 314.268 | 115.751 | 10 |
| 2022 | 1.189.146 | 116.572 | 9.714 | 212.685 | 0 | 202.271 | -10.414 | 14 |
| 2021 | 318.952 | 0 | 0 | 168.741 | 0 | 41.755 | -126.986 | 9 |
| 2020 | 76.530 | 0 | 0 | 84.273 | 0 | 28.983 | -55.290 | 4 |
| 2019 | 1.555 | 0 | 0 | 67.087 | 113 | 150.011 | -35.232 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.21%
Lichiditate curentă
1.43
Viteza rotație active
1.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.21%
Profit net per salariat
1.848 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.8% | 20.47% | 9.8% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.59% | 21.45% | 10.8% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.21% | 100% | -1119.38% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 1.848 Lei | 12.617 Lei | 8.327 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.26
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
287.09 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.26 | 1.96 | 5.88 | 7.64 | 2.64 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 6.8 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 287.09 zile | 180.64 zile | 4.68 zile | 0.66 zile | 9.12 zile | 34691.2 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 31.867 Lei | 61.632 Lei | 84.939 Lei | 35.439 Lei | 19.133 Lei | 311 Lei |
Lichiditate curentă
1.43
Lichiditate imediată
1.43
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.43 | 1.58 | 0.95 | 0.25 | 0.34 | 2.24 |
| Lichiditate imediată | 1.43 | 1.58 | 0.13 | 0.25 | 0.34 | 2.24 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.08% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.92% |
©Firme.ro