Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIRBALI SERVIMPEX SRL
Cod unic de înregistrare10000610 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/817/1997
EUIDROONRC.J26/817/1997
Data înființării04.12.1997 - 28 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaCustelnic nr. 65, Cuştelnic, Mureş
Telefon
Social Media
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
76.776
Profit (Lei)
-31.967
Număr angajați
1
Vechime
28 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76.776 | -31.967 | -2.664 | 58.502 | 0 | 29.029 | -29.473 | 1 |
| 2024 | 102.244 | 2.224 | 185 | 42.241 | 0 | 44.705 | 2.464 | 1 |
| 2023 | 74.018 | 5.751 | 479 | 4.351 | -2.188 | 60.439 | 53.900 | 1 |
| 2022 | 213.027 | 72.443 | 6.037 | 4.899 | 20.975 | 137.336 | 153.412 | 1 |
| 2021 | 166.333 | 65.797 | 5.483 | 3.077 | 4.296 | 179.750 | 180.969 | 1 |
| 2020 | 156.254 | 77.724 | 6.477 | 2.706 | 5.191 | 212.686 | 215.171 | 1 |
| 2019 | 191.419 | 109.362 | 9.114 | 3.407 | 7.024 | 233.831 | 237.448 | 1 |
| 2018 | 155.143 | 56.529 | 4.711 | 2.438 | 5.153 | 149.371 | 152.086 | 1 |
| 2017 | 121.812 | 45.236 | 3.770 | 3.728 | 7.196 | 92.088 | 95.556 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-41.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.5
Viteza rotație active
2.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-41.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-31.967 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -41.64% | 2.18% | 7.77% | 34.01% | 39.56% | 49.74% | 57.13% | 36.44% | 37.14% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.16% | 8.66% | 34.99% | 40.54% | 50.37% | 58.13% | 37.44% | 38.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 90.26% | 10.67% | 47.22% | 36.36% | 36.12% | 46.06% | 37.17% | 47.34% |
| Profit net per salariat | -31.967 Lei | 2.224 Lei | 5.751 Lei | 72.443 Lei | 65.797 Lei | 77.724 Lei | 109.362 Lei | 56.529 Lei | 22.618 Lei |
Viteza rotație active
2.64
Viteza rotație stocuri
3.24
Durata medie încasare creanțe
3.55 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.64 | 2.29 | 1.27 | 1.35 | 0.9 | 0.72 | 0.79 | 1 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 3.24 | 5.94 | 3.48 | 8.92 | 8.87 | 8.59 | 9.66 | 6.94 | 5.18 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.55 zile | 45 zile | 77.52 zile | 185.94 zile | 5.21 zile | 7.93 zile | 9.81 zile | 7.3 zile | 6.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 76.776 Lei | 102.244 Lei | 74.018 Lei | 213.027 Lei | 166.333 Lei | 156.254 Lei | 191.419 Lei | 155.143 Lei | 60.906 Lei |
Lichiditate curentă
0.5
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.5 | 1.06 | 13.89 | 28.03 | 58.42 | 78.6 | 68.63 | 61.27 | 24.7 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.65 | 9 | 23.16 | 52.32 | 71.87 | 62.82 | 52.1 | 18.39 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | -3.76% | 13.25% | 2.33% | 2.38% | 2.92% | 3.33% | 7.25% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 103.76% | 86.75% | 97.67% | 97.62% | 97.08% | 96.67% | 92.75% |
©Firme.ro
