Companie
Detalii identificare
Nume firmăEURO METAL WORKS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 10075795 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1392/1997
EUIDROONRC.J35/1392/1997
Data înființării07.01.1998 - 28 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații de contact
Adresastr. Nicolae Titulescu Prelungire nr. 2, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
223.884
Profit (Lei)
113.858
Număr angajați
0
Vechime
28 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 223.884 | 113.858 | 9.488 | 6.233.588 | 2.602.182 | 167.969 | -3.463.437 | 0 |
| 2023 | 224.615 | 6.569 | 547 | 6.484.932 | 2.602.182 | 305.455 | -3.577.295 | 0 |
| 2022 | 211.651 | 105.358 | 8.780 | 6.459.835 | 2.609.396 | 266.575 | -3.583.864 | 0 |
| 2021 | 194.325 | 0 | 0 | 6.404.626 | 2.616.611 | 98.793 | -3.689.222 | 0 |
| 2020 | 107.672 | 0 | 0 | 6.546.812 | 2.650.494 | 612.566 | -3.283.752 | 0 |
| 2019 | 105.720 | 0 | 0 | 6.433.207 | 2.685.125 | 616.229 | -3.131.853 | 0 |
| 2018 | 68.140 | 0 | 0 | 6.290.576 | 2.629.654 | 674.067 | -2.986.855 | 0 |
| 2017 | 1.092 | 0 | 0 | 6.062.147 | 2.754.162 | 417.034 | -2.890.951 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.29%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.29%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.86% | 2.92% | 49.78% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 60.54% | 3.51% | 52.72% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.29% | -0.18% | -2.94% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
118.57 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.08 | 0.07 | 0.07 | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 118.57 zile | 174.07 zile | 230.8 zile | 107.62 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
93.94%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.05 | 0.04 | 0.02 | 0.09 | 0.1 | 0.11 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.05 | 0.04 | 0.02 | 0.09 | 0.1 | 0.11 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 93.94% | 89.49% | 90.73% | 96.36% | 81.23% | 81.33% | 79.6% | 86.85% |
| Pondere active circulante | 6.06% | 10.51% | 9.27% | 3.64% | 18.77% | 18.67% | 20.4% | 13.15% |
©Firme.ro