Companie
Detalii identificare
Nume firmăM & T IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 10395714 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/219/1997
EUIDROONRC.J15/219/1997
Data înființării03.04.1998 - 28 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaG-Ral Ion Emanoil Florescu, Târgovişte, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
157.425
Profit (Lei)
-11.998
Număr angajați
3
Vechime
28 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 157.425 | -11.998 | -1.000 | 754.357 | 118.898 | 69.085 | -566.374 | 3 |
| 2023 | 95.205 | 0 | 0 | 725.485 | 119.717 | 51.392 | -554.376 | 3 |
| 2022 | 59.014 | 0 | 0 | 673.570 | 120.536 | 53.071 | -499.963 | 3 |
| 2021 | 67.171 | 0 | 0 | 655.365 | 117.533 | 60.429 | -477.403 | 3 |
| 2020 | 71.180 | 0 | 0 | 561.367 | 117.533 | 46.926 | -396.908 | 2 |
| 2019 | 82.760 | 0 | 0 | 478.265 | 117.533 | 32.802 | -327.930 | 2 |
| 2018 | 111.730 | 0 | 0 | 412.513 | 117.533 | 41.790 | -253.190 | 2 |
| 2017 | 161.717 | 0 | 0 | 333.706 | 117.533 | 52.278 | -163.895 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-7.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.12%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-7.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.12%
Profit net per salariat
-3.999 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -7.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.12% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -3.999 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
7.95
Durata medie încasare creanțe
35.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.84 | 0.56 | 0.34 | 0.38 | 0.43 | 0.55 | 0.7 | 0.95 |
| Viteza rotație stocuri | 7.95 | 4.81 | 2.98 | 0 | 15.64 | 20.69 | 20.54 | 28.62 |
| Durata medie încasare creanțe | 35.66 zile | 67.81 zile | 194.24 zile | 267.36 zile | 216.8 zile | 123.61 zile | 74.02 zile | 71.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 52.475 Lei | 31.735 Lei | 19.671 Lei | 22.390 Lei | 35.590 Lei | 41.380 Lei | 55.865 Lei | 80.859 Lei |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
63.25%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 0.07 | 0.08 | 0.09 | 0.08 | 0.07 | 0.1 | 0.16 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.04 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.06 | 0.09 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 63.25% | 69.97% | 69.43% | 66.04% | 71.47% | 78.18% | 73.77% | 69.21% |
| Pondere active circulante | 36.75% | 30.03% | 30.57% | 33.96% | 28.53% | 21.82% | 26.23% | 30.79% |
©Firme.ro