Companie
Detalii identificare
Nume firmăVERSAILOMIL CONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 10560900 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ06/190/1998
EUIDROONRC.J06/190/1998
Data înființării19.05.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCiceu-Poieni, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
168.067
Profit (Lei)
2.665
Număr angajați
1
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 168.067 | 2.665 | 222 | 11.417 | 35.255 | 38.301 | 62.139 | 1 |
| 2023 | 113.924 | 3.600 | 300 | 30.934 | 37.984 | 52.424 | 59.474 | 3 |
| 2022 | 126.798 | 180 | 15 | 10.283 | 40.959 | 25.198 | 55.874 | 3 |
| 2021 | 54.141 | 4.132 | 344 | 11.736 | 43.936 | 23.495 | 55.695 | 3 |
| 2020 | 42.134 | 982 | 82 | 41.521 | 56.743 | 36.341 | 51.563 | 0 |
| 2019 | 45.647 | 0 | 0 | 55.739 | 57.097 | 49.223 | 50.581 | 0 |
| 2018 | 135.961 | 9.379 | 782 | 7.970 | 69.097 | 44.795 | 105.922 | 2 |
| 2017 | 123.020 | 5.068 | 422 | 16.567 | 81.096 | 32.014 | 96.543 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.29%
Lichiditate curentă
3.35
Viteza rotație active
2.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.29%
Profit net per salariat
2.665 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.59% | 3.16% | 0.14% | 7.63% | 2.33% | 0% | 6.9% | 4.12% |
| Marjă profit brut | 2.72% | 4.93% | 1.59% | 11.69% | 8.85% | 0% | 8.56% | 6.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.29% | 6.05% | 0.32% | 7.42% | 1.9% | 0% | 8.85% | 5.25% |
| Profit net per salariat | 2.665 Lei | 1.200 Lei | 60 Lei | 1.377 Lei | n/a | n/a | 4.690 Lei | 2.534 Lei |
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
25.98
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.28 | 1.26 | 1.92 | 0.8 | 0.45 | 0.43 | 1.19 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 25.98 | 8.33 | 0 | 11.47 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 75.12 zile | 3.93 zile | 56.12 zile | 204.08 zile | 307.72 zile | 104.04 zile | 85.59 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 168.067 Lei | 37.975 Lei | 42.266 Lei | 18.047 Lei | n/a | n/a | 67.981 Lei | 61.510 Lei |
Lichiditate curentă
3.35
Lichiditate imediată
2.79
Pondere active imobilizate
47.93%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.35 | 1.69 | 2.45 | 2 | 0.88 | 0.88 | 5.62 | 1.93 |
| Lichiditate imediată | 2.79 | 1.25 | 2.45 | 1.6 | 0.88 | 0.88 | 5.62 | 1.93 |
| Pondere active imobilizate | 47.93% | 42.01% | 61.91% | 65.16% | 60.96% | 53.7% | 60.67% | 71.7% |
| Pondere active circulante | 52.07% | 57.99% | 38.09% | 34.84% | 39.04% | 46.3% | 39.33% | 28.3% |
©Firme.ro