Companie
Detalii identificare
Nume firmăMILLENIUM CRISAND COMIMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 10808160 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6836/1998
EUIDROONRC.J40/6836/1998
Data înființării22.07.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4771
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaSos. Colentina nr. 2C, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
243.294
Profit (Lei)
1.137
Număr angajați
2
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 243.294 | 1.137 | 95 | 582.303 | 4.320 | 44.871 | -523.322 | 2 |
| 2023 | 244.769 | 321 | 27 | 611.271 | 5.456 | 71.580 | -524.459 | 2 |
| 2022 | 180.039 | 0 | 0 | 618.939 | 6.718 | 77.769 | -524.780 | 2 |
| 2021 | 129.412 | 0 | 0 | 551.402 | 8.974 | 86.153 | -447.159 | 2 |
| 2020 | 87.713 | 0 | 0 | 517.044 | 6.638 | 112.929 | -388.762 | 2 |
| 2019 | 213.411 | 0 | 0 | 446.350 | 4.320 | 124.953 | -307.711 | 2 |
| 2018 | 310.197 | 0 | 0 | 374.137 | 0 | 123.120 | -244.376 | 0 |
| 2017 | 552.327 | 0 | 0 | 363.594 | 0 | 163.737 | -194.094 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.22%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
4.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.22%
Profit net per salariat
569 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.47% | 0.13% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0.6% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.22% | -0.06% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 569 Lei | 161 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.95
Viteza rotație stocuri
5.57
Durata medie încasare creanțe
1.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.95 | 3.18 | 2.13 | 1.36 | 0.73 | 1.65 | 2.52 | 3.37 |
| Viteza rotație stocuri | 5.57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.43 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 121.647 Lei | 122.385 Lei | 90.020 Lei | 64.706 Lei | 43.857 Lei | 106.706 Lei | n/a | 276.164 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
8.78%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.12 | 0.13 | 0.16 | 0.22 | 0.28 | 0.33 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.12 | 0.13 | 0.16 | 0.22 | 0.28 | 0.33 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 8.78% | 7.08% | 7.95% | 9.43% | 5.55% | 3.34% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 91.22% | 92.92% | 92.05% | 90.57% | 94.45% | 96.66% | 100% | 100% |
©Firme.ro