Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRISTILIANA COM SRL
Cod unic de înregistrare RO 10838587 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2002000987237
EUIDROONRC.J2002000987237
Data înființării03.08.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4639
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun
Informații de contact
Adresastr. Republicii nr. 193A, Dragomireşti-Deal, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
108.180
Profit (Lei)
-61.388
Număr angajați
1
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108.180 | -61.388 | -5.116 | 604.169 | 9.514 | 122.244 | -472.012 | 1 |
| 2024 | 179.677 | -92.928 | -7.744 | 496.008 | 11.208 | 74.039 | -410.678 | 1 |
| 2023 | 213.827 | 0 | 0 | 424.011 | 12.903 | 93.357 | -317.751 | 2 |
| 2022 | 322.991 | 0 | 0 | 220.051 | 0 | 185.712 | -34.339 | 2 |
| 2021 | 291.025 | 154.997 | 12.916 | 202.603 | 0 | 213.374 | 10.771 | 2 |
| 2020 | 329.949 | 0 | 0 | 380.137 | 0 | 235.911 | -144.226 | 2 |
| 2019 | 444.717 | 0 | 0 | 381.678 | 0 | 267.955 | -113.723 | 2 |
| 2018 | 358.628 | 0 | 0 | 375.206 | 0 | 307.133 | -68.073 | 2 |
| 2017 | 407.427 | 0 | 0 | 355.053 | 5 | 342.619 | -12.429 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-56.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.01%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
0.82
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-56.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.01%
Profit net per salariat
-61.388 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -56.75% | -51.72% | 0% | 0% | 53.26% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.01% | 22.63% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -61.388 Lei | -92.928 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 77.499 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.82
Viteza rotație stocuri
2.01
Durata medie încasare creanțe
18.15 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.82 | 2.11 | 2.01 | 1.74 | 1.36 | 1.4 | 1.66 | 1.17 | 1.19 |
| Viteza rotație stocuri | 2.01 | 3.23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18.15 zile | 14.28 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 108.180 Lei | 179.677 Lei | 106.914 Lei | 161.496 Lei | 145.513 Lei | 164.975 Lei | 222.359 Lei | 179.314 Lei | 203.714 Lei |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
7.22%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 0.15 | 0.22 | 0.84 | 1.05 | 0.62 | 0.7 | 0.82 | 0.96 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.04 | 0.22 | 0.84 | 1.05 | 0.62 | 0.7 | 0.82 | 0.96 |
| Pondere active imobilizate | 7.22% | 13.15% | 12.14% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 92.78% | 86.85% | 87.86% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro