Companie
Detalii identificare
Nume firmăTĂTARU CASA DESIGN SRL
Cod unic de înregistrare10981543 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011001782297
EUIDROONRC.J2011001782297
Data înființării17.09.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPuchenii Mari, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
102.796
Profit (Lei)
22.491
Număr angajați
1
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.796 | 22.491 | 1.874 | 15.221 | 0 | 37.952 | 22.731 | 1 |
| 2024 | 213.705 | 111.889 | 9.324 | 20.781 | 0 | 132.910 | 112.129 | 2 |
| 2023 | 148.437 | 42.870 | 3.573 | 24.727 | 0 | 67.959 | 43.232 | 2 |
| 2022 | 197.450 | 120.029 | 10.002 | 1.571 | 347 | 432.620 | 431.396 | 2 |
| 2021 | 162.330 | 71.010 | 5.918 | 14.059 | 764 | 324.662 | 311.367 | 2 |
| 2020 | 145.274 | 53.734 | 4.478 | 18.339 | 1.181 | 257.516 | 240.358 | 2 |
| 2019 | 130.649 | 41.165 | 3.430 | 15.543 | 1.597 | 200.570 | 186.624 | 2 |
| 2018 | 139.562 | 94.743 | 7.895 | 3.544 | 2.014 | 156.988 | 155.458 | 2 |
| 2017 | 153.256 | 110.353 | 9.196 | 2.899 | 2.431 | 111.183 | 110.715 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.94%
Lichiditate curentă
2.49
Viteza rotație active
2.71
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.94%
Profit net per salariat
22.491 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.88% | 52.36% | 28.88% | 60.79% | 43.74% | 36.99% | 31.51% | 67.89% | 72.01% |
| Marjă profit brut | 22.86% | 53.34% | 29.88% | 61.65% | 44.63% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.94% | 99.79% | 99.16% | 27.82% | 22.81% | 22.36% | 22.06% | 60.94% | 99.67% |
| Profit net per salariat | 22.491 Lei | 55.945 Lei | 21.435 Lei | 60.015 Lei | 35.505 Lei | 26.867 Lei | 20.583 Lei | 47.372 Lei | 110.353 Lei |
Viteza rotație active
2.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
37.94 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.71 | 1.61 | 2.18 | 0.46 | 0.5 | 0.56 | 0.65 | 0.88 | 1.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 37.94 zile | 28.47 zile | 35.48 zile | 16.85 zile | 27.82 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 102.796 Lei | 106.853 Lei | 74.219 Lei | 98.725 Lei | 81.165 Lei | 72.637 Lei | 65.325 Lei | 69.781 Lei | 153.256 Lei |
Lichiditate curentă
2.49
Lichiditate imediată
2.49
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.49 | 6.4 | 2.75 | 275.38 | 23.09 | 14.04 | 12.9 | 44.3 | 38.35 |
| Lichiditate imediată | 2.49 | 6.4 | 2.75 | 275.38 | 23.09 | 14.04 | 12.9 | 44.3 | 38.35 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0.08% | 0.23% | 0.46% | 0.79% | 1.27% | 2.14% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 99.92% | 99.77% | 99.54% | 99.21% | 98.73% | 97.86% |
©Firme.ro