Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRIO-ORIENT COM SRL
Cod unic de înregistrare RO 11218907 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/11310/1998
EUIDROONRC.J40/11310/1998
Data înființării25.11.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaP-Ta. Haralambie Botescu nr. 17A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
73.290
Profit (Lei)
16.891
Număr angajați
1
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 73.290 | 16.891 | 1.408 | 15.074 | 286.427 | 12.709 | 284.062 | 1 |
| 2023 | 72.626 | 26.685 | 2.224 | 7.030 | 286.427 | 43.335 | 322.732 | 1 |
| 2022 | 146.916 | 5.869 | 489 | 27.601 | 286.427 | 37.221 | 296.047 | 1 |
| 2021 | 69.264 | 0 | 0 | 16.207 | 286.427 | 80.798 | 351.018 | 1 |
| 2020 | 80.308 | 60.835 | 5.070 | 2.343 | 286.427 | 82.867 | 366.951 | 1 |
| 2019 | 10.084 | 0 | 0 | 2.428 | 286.427 | 22.118 | 306.117 | 1 |
| 2018 | 10.084 | 0 | 0 | 3.530 | 306.915 | 46.553 | 349.938 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.95%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
0.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.95%
Profit net per salariat
16.891 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.05% | 36.74% | 3.99% | 0% | 75.75% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 24.03% | 37.72% | 4.97% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.95% | 8.27% | 1.98% | 0% | 16.58% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 16.891 Lei | 26.685 Lei | 5.869 Lei | 0 Lei | 60.835 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
30.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.25 | 0.22 | 0.45 | 0.19 | 0.22 | 0.03 | 0.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.7 zile | 0 zile | 5.86 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 73.290 Lei | 72.626 Lei | 146.916 Lei | 69.264 Lei | 80.308 Lei | 10.084 Lei | 10.084 Lei |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.84
Pondere active imobilizate
95.75%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 6.16 | 1.35 | 4.99 | 35.37 | 9.11 | 13.19 |
| Lichiditate imediată | 0.84 | 6.16 | 1.35 | 4.99 | 35.37 | 9.11 | 13.19 |
| Pondere active imobilizate | 95.75% | 86.86% | 88.5% | 78% | 77.56% | 92.83% | 86.83% |
| Pondere active circulante | 4.25% | 13.14% | 11.5% | 22% | 22.44% | 7.17% | 13.17% |
©Firme.ro