Companie
Detalii identificare
Nume firmăHOLIDAY TOUR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 11259095 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1998002558135
EUIDROONRC.J1998002558135
Data înființării08.12.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7430
-
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de traducere scrisa si orala (interpreti)
Informații de contact
Adresastr. Cuza Voda nr. 54, Constanţa, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
67.690
Profit (Lei)
324.279
Număr angajați
1
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.690 | 324.279 | 27.023 | 1.650.590 | 3.833.365 | 131.071 | 2.313.846 | 1 |
| 2024 | 71.981 | 6.002 | 500 | 1.983.457 | 3.863.814 | 109.210 | 1.989.567 | 1 |
| 2023 | 50.602 | 37.414 | 3.118 | 807.521 | 2.653.817 | 137.269 | 1.983.565 | 1 |
| 2022 | 45.082 | 172.096 | 14.341 | 24.856 | 1.867.883 | 103.125 | 1.946.152 | 1 |
| 2021 | 60.382 | 951.979 | 79.332 | 49.769 | 984.681 | 902.302 | 1.837.214 | 1 |
| 2020 | 72.655 | 54.834 | 4.570 | 159.980 | 556.669 | 579.486 | 976.175 | 1 |
| 2019 | 72.431 | 0 | 0 | 193.259 | 317.202 | 797.398 | 921.341 | 1 |
| 2018 | 110.981 | 730.453 | 60.871 | 227.827 | 346.422 | 812.380 | 930.975 | 1 |
| 2017 | 108.501 | 21.258 | 1.772 | 259.682 | 376.383 | 83.821 | 200.522 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
479.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.01%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
479.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.01%
Profit net per salariat
324.279 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 479.06% | 8.34% | 73.94% | 381.74% | 1576.59% | 75.47% | 0% | 658.18% | 19.59% |
| Marjă profit brut | 480.13% | 9.41% | 75.02% | 385.24% | 1579.63% | 78.32% | 0% | 665.83% | 20.59% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.01% | 0.3% | 1.89% | 8.84% | 51.82% | 5.62% | 0% | 78.46% | 10.6% |
| Profit net per salariat | 324.279 Lei | 6.002 Lei | 37.414 Lei | 172.096 Lei | 951.979 Lei | 54.834 Lei | 0 Lei | 730.453 Lei | 21.258 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
8.56 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.06 | 0.06 | 0.1 | 0.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.56 zile | 47.84 zile | 16.37 zile | 1.39 zile | 7.95 zile | 4.02 zile | 4.34 zile | 2.7 zile | 17.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 67.690 Lei | 71.981 Lei | 50.602 Lei | 45.082 Lei | 60.382 Lei | 72.655 Lei | 72.431 Lei | 110.981 Lei | 108.501 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
96.69%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.06 | 0.17 | 4.15 | 18.13 | 3.62 | 4.13 | 3.57 | 0.32 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.06 | 0.17 | 4.15 | 18.13 | 3.62 | 4.13 | 3.57 | 0.32 |
| Pondere active imobilizate | 96.69% | 97.25% | 95.08% | 94.77% | 52.18% | 49% | 28.46% | 29.89% | 81.79% |
| Pondere active circulante | 3.31% | 2.75% | 4.92% | 5.23% | 47.82% | 51% | 71.54% | 70.11% | 18.21% |
©Firme.ro