Companie
Detalii identificare
Nume firmăSALON UNICA D SRL
Cod unic de înregistrare11279475 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1998001146058
EUIDROONRC.J1998001146058
Data înființării15.12.1998 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaEmanuil Gojdu nr. 49, Loc. Oradea | Municipiul Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
66.087
Profit (Lei)
-1.935
Număr angajați
0
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.087 | -1.935 | -161 | 254.505 | 2.300 | 25.247 | -226.958 | 0 |
| 2023 | 62.522 | 0 | 0 | 232.574 | 2.300 | 5.251 | -225.023 | 0 |
| 2022 | 57.046 | 0 | 0 | 228.492 | 2.300 | 36.691 | -189.501 | 0 |
| 2021 | 61.065 | 689 | 57 | 222.712 | 2.300 | 35.062 | -182.009 | 0 |
| 2020 | 55.339 | 2.116 | 176 | 220.073 | 2.300 | 35.075 | -182.698 | 0 |
| 2019 | 57.160 | 0 | 0 | 222.328 | 2.300 | 35.214 | -184.814 | 0 |
| 2018 | 57.941 | 1.124 | 94 | 218.552 | 2.300 | 38.323 | -177.929 | 0 |
| 2017 | 58.641 | 3.095 | 258 | 219.523 | 2.300 | 38.170 | -179.053 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.85%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
2.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.85%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.93% | 0% | 0% | 1.13% | 3.82% | 0% | 1.94% | 5.28% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 4.13% | 6.68% | 0% | 4.94% | 8.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.85% | 0% | 0% | -0.38% | -1.16% | 0% | -0.63% | -1.73% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.548 Lei |
Viteza rotație active
2.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
10.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.4 | 8.28 | 1.46 | 1.63 | 1.48 | 1.52 | 1.43 | 1.45 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 1.71 | 1.83 | 1.66 | 1.71 | 1.69 | 1.72 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.69 zile | 10.91 zile | 11.95 zile | 9.69 zile | 10.61 zile | 5.53 zile | 25.03 zile | 24.73 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 29.321 Lei |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
8.35%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.02 | 0.16 | 0.16 | 0.16 | 0.16 | 0.18 | 0.17 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 8.35% | 30.46% | 5.9% | 6.16% | 6.15% | 6.13% | 5.66% | 5.68% |
| Pondere active circulante | 91.65% | 69.54% | 94.1% | 93.84% | 93.85% | 93.87% | 94.34% | 94.32% |
©Firme.ro