Companie
Detalii identificare
Nume firmăADLIV INVEST SRL
Cod unic de înregistrare11317498 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ04/1124/1998
EUIDROONRC.J04/1124/1998
Data înființării29.12.1998 - 27 ani
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
95.185
Profit (Lei)
11.632
Număr angajați
1
Vechime
27 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.185 | 11.632 | 969 | 3.601 | 4.971 | 25.380 | 26.750 | 1 |
| 2024 | 92.298 | 9.710 | 809 | 3.125 | 6.450 | 35.793 | 39.118 | 1 |
| 2023 | 88.541 | 13.126 | 1.094 | 1.484 | 7.928 | 22.964 | 29.408 | 1 |
| 2022 | 84.320 | 24.189 | 2.016 | 1.347 | 9.406 | 33.222 | 41.281 | 1 |
| 2021 | 68.161 | 3.817 | 318 | 6.647 | 10.885 | 32.854 | 37.092 | 1 |
| 2020 | 60.004 | 15.639 | 1.303 | 1.264 | 8.019 | 51.519 | 58.274 | 1 |
| 2019 | 67.769 | 0 | 0 | 3.217 | 1.744 | 44.108 | 42.635 | 1 |
| 2018 | 64.362 | 10.822 | 902 | 3.242 | 1.968 | 166.202 | 164.928 | 1 |
| 2017 | 55.488 | 16.958 | 1.413 | 144 | 331 | 153.918 | 154.105 | 0 |
Marja profit net
12.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.48%
Lichiditate curentă
7.05
Viteza rotație active
3.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.48%
Profit net per salariat
11.632 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.22% | 10.52% | 14.82% | 28.69% | 5.6% | 26.06% | 0% | 16.81% | 30.56% |
| Marjă profit brut | 13.2% | 11.4% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 31.56% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.48% | 24.82% | 44.63% | 58.6% | 10.29% | 26.84% | 0% | 6.56% | 11% |
| Profit net per salariat | 11.632 Lei | 9.710 Lei | 13.126 Lei | 24.189 Lei | 3.817 Lei | 15.639 Lei | 0 Lei | 10.822 Lei | n/a |
Viteza rotație active
3.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
22.62 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.14 | 2.18 | 2.87 | 1.98 | 1.56 | 1.01 | 1.48 | 0.38 | 0.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 22.62 zile | 62.55 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 95.185 Lei | 92.298 Lei | 88.541 Lei | 84.320 Lei | 68.161 Lei | 60.004 Lei | 67.769 Lei | 64.362 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
7.05
Lichiditate imediată
7.05
Pondere active imobilizate
16.38%
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.05 | 11.45 | 15.47 | 24.66 | 4.94 | 40.76 | 13.71 | 51.27 | 1068.88 |
| Lichiditate imediată | 7.05 | 11.45 | 15.47 | 24.66 | 4.94 | 40.76 | 13.71 | 51.27 | 1068.88 |
| Pondere active imobilizate | 16.38% | 15.27% | 25.66% | 22.07% | 24.89% | 13.47% | 3.8% | 1.17% | 0.21% |
| Pondere active circulante | 83.62% | 84.73% | 74.34% | 77.93% | 75.11% | 86.53% | 96.2% | 98.83% | 99.79% |
©Firme.ro