Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIMONA HAGHIGHI SRL
Cod unic de înregistrare11712969 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1999004020402
EUIDROONRC.J1999004020402
Data înființării04.05.1999 - 27 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7430
-
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de traducere scrisa si orala (interpreti)
Informații de contact
AdresaB-Dul 1 Mai nr. 20, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
269.062
Profit (Lei)
19.075
Număr angajați
2
Vechime
27 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269.062 | 19.075 | 1.590 | 10.508 | 13.259 | 114.148 | 116.899 | 2 |
| 2024 | 265.241 | 35.837 | 2.986 | 9.706 | 13.617 | 110.023 | 113.934 | 2 |
| 2023 | 227.077 | 13.211 | 1.101 | 11.614 | 17.362 | 88.654 | 94.402 | 3 |
| 2022 | 208.094 | 11.371 | 948 | 16.166 | 1.357 | 96.000 | 81.191 | 3 |
| 2021 | 215.913 | 45.510 | 3.793 | 12.989 | 1.984 | 80.825 | 69.820 | 3 |
| 2020 | 125.788 | 0 | 0 | 30.298 | 4.980 | 49.628 | 24.310 | 3 |
| 2019 | 152.458 | 15.343 | 1.279 | 39.214 | 19.918 | 49.038 | 29.867 | 3 |
| 2018 | 135.679 | 0 | 0 | 53.000 | 34.856 | 32.669 | 14.525 | 3 |
| 2017 | 108.047 | 0 | 0 | 60.710 | 56.089 | 35.679 | 31.058 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.32%
Lichiditate curentă
10.86
Viteza rotație active
2.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.32%
Profit net per salariat
9.538 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.09% | 13.51% | 5.82% | 5.46% | 21.08% | 0% | 10.06% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.83% | 14.42% | 6.69% | 6.35% | 22.06% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.32% | 31.45% | 13.99% | 14.01% | 65.18% | 0% | 51.37% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 9.538 Lei | 17.919 Lei | 4.404 Lei | 3.790 Lei | 15.170 Lei | 0 Lei | 5.114 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.11
Viteza rotație stocuri
7.09
Durata medie încasare creanțe
11.84 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.11 | 2.15 | 2.14 | 2.14 | 2.61 | 2.3 | 2.21 | 2.01 | 1.18 |
| Viteza rotație stocuri | 7.09 | 8.32 | 5.98 | 9.26 | 14.5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.84 zile | 20.11 zile | 10.4 zile | 16.24 zile | 10.36 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 134.531 Lei | 132.621 Lei | 75.692 Lei | 69.365 Lei | 71.971 Lei | 41.929 Lei | 50.819 Lei | 45.226 Lei | 36.016 Lei |
Lichiditate curentă
10.86
Lichiditate imediată
7.25
Pondere active imobilizate
10.41%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.86 | 11.34 | 7.63 | 5.94 | 6.22 | 1.64 | 1.25 | 0.62 | 0.59 |
| Lichiditate imediată | 7.25 | 8.05 | 4.36 | 4.55 | 5.08 | 1.64 | 1.25 | 0.62 | 0.59 |
| Pondere active imobilizate | 10.41% | 11.01% | 16.38% | 1.39% | 2.4% | 9.12% | 28.89% | 51.62% | 61.12% |
| Pondere active circulante | 89.59% | 88.99% | 83.62% | 98.61% | 97.6% | 90.88% | 71.11% | 48.38% | 38.88% |
©Firme.ro