Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRUSEUM IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 11864070 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1999000359043
EUIDROONRC.J1999000359043
Data înființării21.06.1999 - 26 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaI. L. Caragiale nr. 2A-4A, Bacău, Bacău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
29.814
Profit (Lei)
-11.184
Număr angajați
1
Vechime
26 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29.814 | -11.184 | -932 | 9.103 | 81.494 | 2.745 | 75.136 | 1 |
| 2023 | 72.406 | -37.896 | -3.158 | 37.546 | 105.244 | 382.582 | 450.280 | 1 |
| 2022 | 245.027 | 100.325 | 8.360 | 59.748 | 20.141 | 787.783 | 748.176 | 2 |
| 2021 | 333.137 | 205.794 | 17.150 | 99.772 | 40.141 | 707.482 | 647.851 | 0 |
| 2020 | 322.620 | 154.121 | 12.843 | 136.561 | 41.841 | 536.777 | 442.057 | 2 |
| 2019 | 421.039 | 180.407 | 15.034 | 16.738 | 41.841 | 362.833 | 387.936 | 0 |
| 2018 | 277.088 | 146.544 | 12.212 | 3.913 | 41.841 | 169.601 | 207.529 | 1 |
| 2017 | 114.147 | 50.589 | 4.216 | 85.974 | 41.000 | 105.959 | 60.985 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-37.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.89%
Lichiditate curentă
0.3
Viteza rotație active
0.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-37.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.89%
Profit net per salariat
-11.184 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -37.51% | -52.34% | 40.94% | 61.77% | 47.77% | 42.85% | 52.89% | 44.32% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 41.95% | 62.78% | 48.53% | 43.89% | 54.37% | 45.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -14.89% | -8.42% | 13.41% | 31.77% | 34.86% | 46.5% | 70.61% | 82.95% |
| Profit net per salariat | -11.184 Lei | -37.896 Lei | 50.163 Lei | n/a | 77.061 Lei | n/a | 146.544 Lei | 25.295 Lei |
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.12 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.35 | 0.15 | 0.3 | 0.45 | 0.56 | 1.04 | 1.31 | 0.78 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 7.5 | 0 | 65.07 | 63.01 | 243.23 | 4329.5 | 34.43 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.12 zile | 1692.73 zile | 197.21 zile | 126.54 zile | 93.19 zile | 28.36 zile | 57.49 zile | 326.69 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 29.814 Lei | 72.406 Lei | 122.514 Lei | n/a | 161.310 Lei | n/a | 277.088 Lei | 57.074 Lei |
Lichiditate curentă
0.3
Lichiditate imediată
0.3
Pondere active imobilizate
96.74%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.3 | 10.19 | 13.19 | 7.09 | 3.93 | 21.68 | 43.34 | 1.23 |
| Lichiditate imediată | 0.3 | 9.93 | 13.19 | 7.04 | 3.89 | 21.57 | 43.33 | 1.19 |
| Pondere active imobilizate | 96.74% | 21.57% | 2.49% | 5.37% | 7.23% | 10.34% | 19.79% | 27.9% |
| Pondere active circulante | 3.26% | 78.43% | 97.51% | 94.63% | 92.77% | 89.66% | 80.21% | 72.1% |
©Firme.ro