Companie
Detalii identificare
Nume firmăNOROC HOLDING SRL
Cod unic de înregistrare RO 12261620 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2002000525235
EUIDROONRC.J2002000525235
Data înființării15.10.1999 - 26 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1082
Această clasă include:
-fabricarea de cacao, unt de cacao, grăsime de cacao, ulei de cacao -fabricarea ciocolatei şi a specialităţilor de ciocolată -fabricarea produselor zaharoase: caramele, nuga, fondante, ciocolată albă -fabricarea gumei de mestecat -conservarea în zahăr a fructelor, nucilor, cojilor de fructe şi a altor părţi ale plantelor (fructe confiate) -fabricarea dulciurilor sub formă de tablete şi pastile Această clasă exclude: -fabricarea zahărului din sucroză,
1081
-fabricarea de cacao, unt de cacao, grăsime de cacao, ulei de cacao -fabricarea ciocolatei şi a specialităţilor de ciocolată -fabricarea produselor zaharoase: caramele, nuga, fondante, ciocolată albă -fabricarea gumei de mestecat -conservarea în zahăr a fructelor, nucilor, cojilor de fructe şi a altor părţi ale plantelor (fructe confiate) -fabricarea dulciurilor sub formă de tablete şi pastile Această clasă exclude: -fabricarea zahărului din sucroză,
1081
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea produselor din cacao, a ciocolatei si a produselor zaharoase
Informații de contact
AdresaSos. Alexandriei nr. 66, Oraş Bragadiru, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
223.868
Profit (Lei)
897
Număr angajați
1
Vechime
26 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 223.868 | 897 | 75 | 245.858 | 2.248.338 | 216.927 | 2.219.407 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 110.363 | 2.232.811 | 121.453 | 2.243.901 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 4.735.690 | 2.299.842 | 2.296.200 | -139.648 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 4.754.713 | 2.366.873 | 2.317.927 | -69.913 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 4.736.796 | 2.433.904 | 2.303.898 | 1.006 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 4.693.045 | 2.500.935 | 2.254.970 | 62.860 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 4.642.141 | 2.567.966 | 2.218.038 | 143.863 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 4.603.040 | 2.634.997 | 2.190.415 | 222.372 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.04%
Lichiditate curentă
0.88
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.04%
Profit net per salariat
897 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.4% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 2.34% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.04% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 897 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
304.59 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 304.59 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 223.868 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.88
Lichiditate imediată
0.88
Pondere active imobilizate
91.2%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.88 | 1.1 | 0.48 | 0.49 | 0.49 | 0.48 | 0.48 | 0.48 |
| Lichiditate imediată | 0.88 | 1.1 | 0.48 | 0.49 | 0.49 | 0.48 | 0.48 | 0.48 |
| Pondere active imobilizate | 91.2% | 94.84% | 50.04% | 50.52% | 51.37% | 52.59% | 53.66% | 54.61% |
| Pondere active circulante | 8.8% | 5.16% | 49.96% | 49.48% | 48.63% | 47.41% | 46.34% | 45.39% |
©Firme.ro