Companie
Detalii identificare
Nume firmăART COMMUNICATION SRL
Cod unic de înregistrare RO 12263183 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/8971/1999
EUIDROONRC.J40/8971/1999
Data înființării15.10.1999 - 26 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9001
Această clasă include:
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
Adresastr. Hrisovului nr. 26, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
515.363
Profit (Lei)
260.096
Număr angajați
2
Vechime
26 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 515.363 | 260.096 | 21.675 | 57.726 | 449 | 317.613 | 260.336 | 2 |
| 2023 | 550.012 | 268.792 | 22.399 | 30.666 | 939 | 298.759 | 269.032 | 3 |
| 2022 | 320.355 | 124.231 | 10.353 | 46.687 | 1.429 | 169.729 | 124.471 | 3 |
| 2021 | 450.764 | 289.153 | 24.096 | 59.566 | 2.818 | 371.607 | 314.859 | 3 |
| 2020 | 297.986 | 240.466 | 20.039 | 44.785 | 0 | 285.491 | 240.706 | 2 |
| 2019 | 135.143 | 12.620 | 1.052 | 20.708 | 0 | 33.568 | 12.860 | 2 |
| 2018 | 156.554 | 74.129 | 6.177 | 14.974 | 0 | 89.343 | 74.369 | 2 |
| 2017 | 1.765.028 | 1.547.312 | 128.943 | 254.776 | 0 | 1.796.861 | 1.542.085 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
5.5
Viteza rotație active
1.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
130.048 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.47% | 48.87% | 38.78% | 64.15% | 80.7% | 9.34% | 47.35% | 87.67% |
| Marjă profit brut | 52.43% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.91% | 99.91% | 99.81% | 91.84% | 99.9% | 98.13% | 99.68% | 100% |
| Profit net per salariat | 130.048 Lei | 89.597 Lei | 41.410 Lei | 96.384 Lei | 120.233 Lei | 6.310 Lei | 37.065 Lei | 773.656 Lei |
Viteza rotație active
1.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
171.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.62 | 1.84 | 1.87 | 1.2 | 1.04 | 4.03 | 1.75 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 171.23 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 257.682 Lei | 183.337 Lei | 106.785 Lei | 150.255 Lei | 148.993 Lei | 67.572 Lei | 78.277 Lei | 882.514 Lei |
Lichiditate curentă
5.5
Lichiditate imediată
5.5
Pondere active imobilizate
0.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.5 | 9.74 | 3.64 | 6.24 | 6.37 | 1.62 | 5.97 | 7.05 |
| Lichiditate imediată | 5.5 | 9.74 | 3.64 | 6.24 | 6.37 | 1.62 | 5.97 | 7.05 |
| Pondere active imobilizate | 0.14% | 0.31% | 0.83% | 0.75% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.86% | 99.69% | 99.17% | 99.25% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro