Companie
Detalii identificare
Nume firmăEDILMEC 2000 SRL
Cod unic de înregistrare RO 12420865 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1999001467123
EUIDROONRC.J1999001467123
Data înființării22.11.1999 - 26 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2511
Această clasă include:
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,
2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,
2599 -fabricarea secţiunilor de nave,
3011
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,
2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,
2599 -fabricarea secţiunilor de nave,
3011
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateFabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice
Informații de contact
Adresastr. Iaşilor nr. 18, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.491
Profit (Lei)
5.578
Număr angajați
0
Vechime
26 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.491 | 5.578 | 465 | 80.493 | 1.287.503 | 2.097.587 | 3.304.597 | 0 |
| 2023 | 6.332 | 0 | 0 | 174.533 | 1.329.110 | 2.802.600 | 3.957.177 | 1 |
| 2022 | 69.897 | 0 | 0 | 89.993 | 1.354.895 | 3.475.533 | 4.740.435 | 1 |
| 2021 | 656.954 | 82.018 | 6.835 | 122.808 | 1.308.627 | 4.057.284 | 5.243.103 | 1 |
| 2020 | 1.381.559 | 0 | 0 | 139.205 | 1.367.248 | 4.154.649 | 5.382.692 | 1 |
| 2019 | 2.216.582 | 82.141 | 6.845 | 224.447 | 1.738.919 | 4.244.209 | 5.758.681 | 1 |
| 2018 | 4.217.684 | 378.819 | 31.568 | 1.276.677 | 2.166.040 | 5.102.234 | 5.995.487 | 6 |
| 2017 | 3.965.937 | 340.224 | 28.352 | 760.550 | 2.063.985 | 4.523.524 | 5.829.826 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
374.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.17%
Lichiditate curentă
26.06
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
374.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.17%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 374.11% | 0% | 0% | 12.48% | 0% | 3.71% | 8.98% | 8.58% |
| Marjă profit brut | 1356.27% | 0% | 0% | 13.71% | 0% | 4.74% | 9.99% | 10.23% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.17% | 0% | 0% | 1.56% | 0% | 1.43% | 6.32% | 5.84% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 82.018 Lei | 0 Lei | 82.141 Lei | 63.137 Lei | 56.704 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0.01
Durata medie încasare creanțe
381757.93 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0 | 0.01 | 0.12 | 0.25 | 0.37 | 0.58 | 0.6 |
| Viteza rotație stocuri | 0.01 | 0.01 | 0.1 | 0.92 | 1.53 | 1.62 | 2.3 | 2.2 |
| Durata medie încasare creanțe | 381757.93 zile | 83041.07 zile | 8405.91 zile | 906.79 zile | 487.01 zile | 264.84 zile | 166.69 zile | 187.66 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 6.332 Lei | 69.897 Lei | 656.954 Lei | 1.381.559 Lei | 2.216.582 Lei | 702.947 Lei | 660.990 Lei |
Lichiditate curentă
26.06
Lichiditate imediată
24.29
Pondere active imobilizate
38.03%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 26.06 | 16.06 | 38.62 | 33.04 | 29.85 | 18.91 | 4 | 5.95 |
| Lichiditate imediată | 24.29 | 11.94 | 30.64 | 27.24 | 23.34 | 12.8 | 2.56 | 3.57 |
| Pondere active imobilizate | 38.03% | 32.17% | 28.05% | 24.39% | 24.76% | 29.06% | 29.8% | 31.33% |
| Pondere active circulante | 61.97% | 67.83% | 71.95% | 75.61% | 75.24% | 70.94% | 70.2% | 68.67% |
©Firme.ro