Companie
Detalii identificare
Nume firmăVLASIMED SRL
Cod unic de înregistrare RO 12938442 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2000000092119
EUIDROONRC.J2000000092119
Data înființării21.04.2000 - 26 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaCazărmii, Loc. Caransebeş | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
19.840
Profit (Lei)
-30.484
Număr angajați
1
Vechime
26 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.840 | -30.484 | -2.540 | 3.546 | 0 | 37.610 | 34.064 | 1 |
| 2024 | 5.104 | -14.830 | -1.236 | 101.608 | 5.595 | 152.351 | 64.788 | 1 |
| 2023 | 10.603 | 0 | 0 | 99.965 | 5.726 | 165.407 | 79.618 | 1 |
| 2022 | 18.982 | 0 | 0 | 95.194 | 7.014 | 179.771 | 100.041 | 1 |
| 2021 | 37.409 | 0 | 0 | 96.957 | 7.425 | 201.333 | 120.251 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 7.453 | 15.821 | 145.606 | 162.502 | 1 |
| 2019 | 1.079.895 | 1.330.919 | 110.910 | 6.325 | 36.684 | 1.298.182 | 1.331.159 | 4 |
| 2018 | 1.439.783 | 30.909 | 2.576 | 327.381 | 51.530 | 770.227 | 498.193 | 6 |
| 2017 | 1.266.945 | 7.915 | 660 | 299.552 | 67.585 | 689.026 | 465.119 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-153.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-89.49%
Lichiditate curentă
10.61
Viteza rotație active
0.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-153.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-89.49%
Profit net per salariat
-30.484 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -153.65% | -290.56% | 0% | 0% | 0% | 0% | 123.25% | 2.15% | 0.62% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 125.39% | 3.17% | 1.67% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -89.49% | -22.89% | 0% | 0% | 0% | 0% | 99.98% | 6.2% | 1.7% |
| Profit net per salariat | -30.484 Lei | -14.830 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 332.730 Lei | 5.152 Lei | 1.319 Lei |
Viteza rotație active
0.53
Viteza rotație stocuri
0.83
Durata medie încasare creanțe
183.44 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.53 | 0.03 | 0.06 | 0.1 | 0.18 | 0 | 0.81 | 1.75 | 1.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0.83 | 0.13 | 0.24 | 0.38 | 0.6 | 0 | 9.43 | 2.51 | 2.46 |
| Durata medie încasare creanțe | 183.44 zile | 8010.33 zile | 4060.3 zile | 2252.59 zile | 1143.35 zile | 0 | 1.66 zile | 44.88 zile | 37.29 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 19.840 Lei | 5.104 Lei | 10.603 Lei | 18.982 Lei | 37.409 Lei | 0 Lei | 269.974 Lei | 239.964 Lei | 211.158 Lei |
Lichiditate curentă
10.61
Lichiditate imediată
3.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.61 | 1.5 | 1.65 | 1.89 | 2.08 | 19.54 | 205.25 | 2.35 | 2.3 |
| Lichiditate imediată | 3.85 | 1.12 | 1.21 | 1.37 | 1.43 | 19.56 | 187.13 | 0.6 | 0.58 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 3.54% | 3.35% | 3.76% | 3.56% | 9.8% | 2.75% | 6.27% | 8.93% |
| Pondere active circulante | 100% | 96.46% | 96.65% | 96.24% | 96.44% | 90.2% | 97.25% | 93.73% | 91.07% |
©Firme.ro