Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAMY & CRIS SRL
Cod unic de înregistrare13147438 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2000006007403
EUIDROONRC.J2000006007403
Data înființării28.06.2000 - 25 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaB-Dul Constructorilor nr. 29, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
251.274
Profit (Lei)
83.562
Număr angajați
2
Vechime
25 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 251.274 | 83.562 | 6.964 | 150.684 | 0 | 122.855 | -27.829 | 2 |
| 2023 | 192.261 | 37.999 | 3.167 | 146.632 | 0 | 35.241 | -111.391 | 2 |
| 2022 | 181.155 | 46.717 | 3.893 | 175.336 | 0 | 25.946 | -149.390 | 2 |
| 2021 | 155.348 | 23.107 | 1.926 | 226.264 | 0 | 30.158 | -196.106 | 3 |
| 2020 | 117.694 | 7.020 | 585 | 248.877 | 0 | 29.664 | -219.213 | 3 |
| 2019 | 167.163 | 0 | 0 | 281.079 | 0 | 52.383 | -226.233 | 3 |
| 2018 | 212.872 | 36.640 | 3.053 | 265.407 | 3.560 | 48.687 | -205.975 | 3 |
| 2017 | 199.148 | 0 | 0 | 271.503 | 7.241 | 18.432 | -239.870 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
33.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-300.27%
Lichiditate curentă
0.82
Viteza rotație active
2.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
33.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-300.27%
Profit net per salariat
41.781 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 33.26% | 19.76% | 25.79% | 14.87% | 5.96% | 0% | 17.21% | 0% |
| Marjă profit brut | 34.26% | 20.76% | 26.79% | 15.83% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -300.27% | -34.11% | -31.27% | -11.78% | -3.2% | 0% | -17.79% | 0% |
| Profit net per salariat | 41.781 Lei | 19.000 Lei | 23.359 Lei | 7.702 Lei | 2.340 Lei | 0 Lei | 12.213 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.05
Viteza rotație stocuri
12.87
Durata medie încasare creanțe
9.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.05 | 5.46 | 6.98 | 5.15 | 3.97 | 3.19 | 4.07 | 7.76 |
| Viteza rotație stocuri | 12.87 | 10.85 | 10.18 | 9.14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.43 zile | 11.41 zile | 14.98 zile | 17.8 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 125.637 Lei | 96.131 Lei | 90.578 Lei | 51.783 Lei | 39.231 Lei | 55.721 Lei | 70.957 Lei | 33.191 Lei |
Lichiditate curentă
0.82
Lichiditate imediată
0.69
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.82 | 0.24 | 0.15 | 0.13 | 0.12 | 0.19 | 0.18 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.69 | 0.12 | 0.05 | 0.06 | 0.12 | 0.19 | 0.18 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.81% | 28.2% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 93.19% | 71.8% |
©Firme.ro