Companie
Detalii identificare
Nume firmăVULTURUL ALBASTRU S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 131723 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/424/1992
EUIDROONRC.J03/424/1992
Data înființării22.02.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5610
Această clasă include activitatea de asigurare a serviciilor de servire a mesei pentru clienţi, fie că sunt serviţi stând la masă sau se servesc singuri dintr-un galantar cu produse, fie că mănâncă mesele preparate în incintă, că le iau acasă sau că le sunt livrate la domiciliu. Aceasta include prepararea şi servirea meselor pentru consumul imediat din autovehicule sau cărucioare fără motor. Această clasă include activităţi din: -restaurante -bufete expres -restaurante fast-food -pizzerii -unităţi de alimentaţie care servesc pentru acasă -vânzători ambulanţi la tonete de îngheţată -cărucioare mobile care vând mâncare -prepararea hranei la standuri din pieţe
Această clasă include de asemenea:
-activităţi ale restaurantelor şi barurilor conexe transportului, atunci când sunt efectuate de unităţi distincte, altele decât unităţile de transport Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a mâncării prin intermediul maşinilor automate,
4799 -activitatea de concesionare a unităţilor de alimentaţie,
5629
Această clasă include de asemenea:
-activităţi ale restaurantelor şi barurilor conexe transportului, atunci când sunt efectuate de unităţi distincte, altele decât unităţile de transport Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a mâncării prin intermediul maşinilor automate,
4799 -activitatea de concesionare a unităţilor de alimentaţie,
5629
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateRestaurante
Informații de contact
Adresastr. Craiovei, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.261
Profit (Lei)
791
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.261 | 791 | 66 | 634 | 63.269 | 42.226 | 104.861 | 0 |
| 2024 | 5.404 | 433 | 36 | 1.528 | 63.269 | 42.329 | 104.070 | 0 |
| 2023 | 16.891 | 202 | 17 | 1.088 | 66.568 | 38.157 | 103.637 | 0 |
| 2022 | 33.001 | 4.784 | 399 | 203.250 | 71.918 | 33.996 | 103.436 | 0 |
| 2021 | 11.956 | 0 | 0 | 3.717 | 80.418 | 21.951 | 98.652 | 0 |
| 2020 | 19.914 | 532 | 44 | 4.099 | 83.118 | 19.914 | 136.682 | 0 |
| 2019 | 20.110 | 1.073 | 89 | 3.674 | 92.298 | 9.777 | 136.150 | 0 |
| 2018 | 26.006 | 1.831 | 153 | 784 | 97.948 | 37.913 | 135.077 | 1 |
| 2017 | 20.416 | 1.092 | 91 | 638 | 104.698 | 29.186 | 133.246 | 1 |
| 2016 | 43.008 | 317 | 26 | 4.269 | 123.633 | 12.200 | 132.154 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
62.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.75%
Lichiditate curentă
66.6
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
62.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.75%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 62.73% | 8.01% | 1.2% | 14.5% | 0% | 2.67% | 5.34% | 7.04% | 5.35% | 0.74% |
| Marjă profit brut | 74.62% | 9.62% | 1.71% | 17.5% | 1% | 5.62% | 8.33% | 10.03% | 8.35% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.75% | 0.42% | 0.19% | 4.63% | 0% | 0.39% | 0.79% | 1.36% | 0.82% | 0.24% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.831 Lei | 1.092 Lei | 317 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.28
Durata medie încasare creanțe
1112.08 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.05 | 0.16 | 0.31 | 0.12 | 0.19 | 0.2 | 0.19 | 0.15 | 0.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0.28 | 1.33 | 7.65 | 0 | 0 | 0 | 18.2 | 19.75 | 8.34 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1112.08 zile | 259.77 zile | 73.19 zile | 42.32 zile | 145.47 zile | 97.34 zile | 129.79 zile | 116.98 zile | 132.55 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 26.006 Lei | 20.416 Lei | 43.008 Lei |
Lichiditate curentă
66.6
Lichiditate imediată
59.42
Pondere active imobilizate
59.97%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 66.6 | 27.7 | 35.07 | 0.17 | 5.91 | 4.86 | 2.66 | 48.36 | 45.75 | 2.86 |
| Lichiditate imediată | 59.42 | 25.04 | 33.04 | 0.17 | 5.91 | 4.86 | 2.36 | 46.68 | 41.91 | 2.86 |
| Pondere active imobilizate | 59.97% | 59.91% | 63.56% | 67.9% | 78.56% | 80.67% | 90.42% | 72.09% | 78.2% | 91.02% |
| Pondere active circulante | 40.03% | 40.09% | 36.44% | 32.1% | 21.44% | 19.33% | 9.58% | 27.91% | 21.8% | 8.98% |
©Firme.ro