Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOSTELLO 2000 SRL
Cod unic de înregistrare RO 13439599 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2000000546023
EUIDROONRC.J2000000546023
Data înființării13.10.2000 - 25 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
Adresa501 nr. 1, Pecica, Arad
Telefon
Social Media
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.118.627
Profit (Lei)
764.860
Număr angajați
5
Vechime
25 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.118.627 | 764.860 | 63.738 | 2.114.896 | 2.342.421 | 905.159 | 1.132.684 | 5 |
| 2023 | 865.565 | 114.930 | 9.578 | 2.439.018 | 2.408.069 | 398.773 | 367.824 | 5 |
| 2022 | 704.016 | 90.340 | 7.528 | 2.218.972 | 1.873.423 | 598.443 | 252.894 | 7 |
| 2021 | 290.564 | -88.774 | -7.398 | 2.006.732 | 1.920.996 | 243.190 | 157.454 | 3 |
| 2020 | 370.492 | 5.136 | 428 | 2.049.521 | 1.993.508 | 302.240 | 246.227 | 7 |
| 2019 | 462.947 | 5.581 | 465 | 1.968.232 | 2.031.131 | 178.192 | 241.091 | 7 |
| 2018 | 267.867 | 8.341 | 695 | 2.243.559 | 2.225.238 | 253.831 | 235.510 | 6 |
| 2017 | 232.889 | -83.716 | -6.976 | 2.201.434 | 2.261.413 | 167.190 | 227.169 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
68.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.53%
Lichiditate curentă
0.43
Viteza rotație active
0.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
68.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.53%
Profit net per salariat
152.972 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 68.37% | 13.28% | 12.83% | -30.55% | 1.39% | 1.21% | 3.11% | -35.95% |
| Marjă profit brut | 72.77% | 14.28% | 13.82% | 0% | 2.35% | 2.21% | 4.11% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 67.53% | 31.25% | 35.72% | -56.38% | 2.09% | 2.31% | 3.54% | -36.85% |
| Profit net per salariat | 152.972 Lei | 22.986 Lei | 12.906 Lei | -29.591 Lei | 734 Lei | 797 Lei | 1.390 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.34
Viteza rotație stocuri
188.13
Durata medie încasare creanțe
181.02 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.34 | 0.31 | 0.28 | 0.13 | 0.16 | 0.21 | 0.11 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 188.13 | 912.08 | 5587.43 | 11.59 | 21.02 | 36.89 | 25.23 | 1848.33 |
| Durata medie încasare creanțe | 181.02 zile | 135.83 zile | 278.35 zile | 237.58 zile | 192.87 zile | 106.86 zile | 271.07 zile | 237.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 223.725 Lei | 173.113 Lei | 100.574 Lei | 96.855 Lei | 52.927 Lei | 66.135 Lei | 44.645 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.43
Lichiditate imediată
0.43
Pondere active imobilizate
72.13%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.43 | 0.16 | 0.27 | 0.12 | 0.15 | 0.09 | 0.11 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.43 | 0.16 | 0.27 | 0.11 | 0.14 | 0.08 | 0.11 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 72.13% | 85.79% | 75.79% | 88.76% | 86.83% | 91.93% | 89.76% | 93.12% |
| Pondere active circulante | 27.87% | 14.21% | 24.21% | 11.24% | 13.17% | 8.07% | 10.24% | 6.88% |
©Firme.ro