Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEAUTY STAR INTERNATIONAL SRL
Cod unic de înregistrare RO 13706777 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2001001623403
EUIDROONRC.J2001001623403
Data înființării15.02.2001 - 25 ani
Informații de contact
AdresaRegina Maria nr. 14, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.251.426
Profit (Lei)
344.076
Număr angajați
1
Vechime
25 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.251.426 | 344.076 | 28.673 | 964.546 | 3.466.784 | 804.174 | 3.683.436 | 1 |
| 2024 | 1.237.039 | 330.269 | 27.522 | 2.772.779 | 3.602.480 | 2.847.910 | 4.055.414 | 1 |
| 2023 | 1.230.852 | 418.529 | 34.877 | 2.832.245 | 3.554.569 | 3.040.434 | 3.935.344 | 1 |
| 2022 | 1.424.319 | 632.464 | 52.705 | 3.523.007 | 3.670.629 | 3.067.750 | 3.516.815 | 1 |
| 2021 | 1.480.522 | 824.623 | 68.719 | 3.348.415 | 3.714.051 | 2.242.262 | 3.093.452 | 1 |
| 2020 | 758.552 | 220.886 | 18.407 | 3.441.416 | 3.826.700 | 1.347.870 | 2.268.830 | 1 |
| 2019 | 1.142.424 | 674.749 | 56.229 | 3.272.951 | 3.946.439 | 1.469.384 | 2.299.846 | 1 |
| 2018 | 1.116.178 | 584.763 | 48.730 | 3.276.729 | 4.062.901 | 823.751 | 1.625.096 | 1 |
| 2017 | 826.841 | 332.749 | 27.729 | 3.293.372 | 4.182.284 | 200.784 | 1.104.927 | 0 |
Marja profit net
27.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.34%
Lichiditate curentă
0.83
Viteza rotație active
0.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.34%
Profit net per salariat
344.076 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.49% | 26.7% | 34% | 44.4% | 55.7% | 29.12% | 59.06% | 52.39% | 40.24% |
| Marjă profit brut | 32.4% | 31.13% | 34.87% | 45.25% | 56.63% | 30.06% | 60.06% | 53.68% | 47.79% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.34% | 8.14% | 10.64% | 17.98% | 26.66% | 9.74% | 29.34% | 35.98% | 30.12% |
| Profit net per salariat | 344.076 Lei | 330.269 Lei | 418.529 Lei | 632.464 Lei | 824.623 Lei | 220.886 Lei | 674.749 Lei | 584.763 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.29
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
221.04 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.29 | 0.19 | 0.19 | 0.21 | 0.25 | 0.15 | 0.21 | 0.23 | 0.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 221.04 zile | 638.23 zile | 704.21 zile | 476.35 zile | 254.19 zile | 81.95 zile | 465.24 zile | 267.13 zile | 84.86 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.251.426 Lei | 1.237.039 Lei | 1.230.852 Lei | 1.424.319 Lei | 1.480.522 Lei | 758.552 Lei | 1.142.424 Lei | 1.116.178 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.83
Lichiditate imediată
0.83
Pondere active imobilizate
81.17%
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.83 | 1.03 | 1.07 | 0.87 | 0.67 | 0.39 | 0.45 | 0.25 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 0.83 | 1.03 | 1.07 | 0.87 | 0.67 | 0.39 | 0.45 | 0.25 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 81.17% | 55.85% | 53.9% | 54.47% | 62.35% | 73.95% | 72.87% | 83.14% | 95.42% |
| Pondere active circulante | 18.83% | 44.15% | 46.1% | 45.53% | 37.65% | 26.05% | 27.13% | 16.86% | 4.58% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
6
Persoane
Xxxxxx Xxxxx
Xxxxxx Xxxxx
Departament:
-
Email:
Xxxxxx*xxxxx*Xxxxxxx*xx
7 surse
Xxxxxx Xxxxxxxx