Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAMPERLAND AUTO-SERVICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 13868698 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ04/295/2001
EUIDROONRC.J04/295/2001
Data înființării08.05.2001 - 25 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaCalea Trotusului nr. 272, Dărmăneşti, Bacău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
59.414
Profit (Lei)
106.366
Număr angajați
4
Vechime
25 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.414 | 106.366 | 8.864 | 95.909 | 25.732 | 347.365 | 277.188 | 4 |
| 2023 | 16.864 | 377.024 | 31.419 | 289.817 | 30.400 | 392.912 | 133.495 | 4 |
| 2022 | 26.607 | 117.010 | 9.751 | 617.138 | 18.931 | 354.678 | -243.529 | 3 |
| 2021 | 139.130 | 15.758 | 1.313 | 755.768 | 22.610 | 372.619 | -360.539 | 3 |
| 2020 | 67.351 | 457.320 | 38.110 | 829.323 | 26.442 | 476.124 | -326.757 | 4 |
| 2019 | 84.249 | 0 | 0 | 1.352.335 | 30.274 | 538.012 | -784.049 | 4 |
| 2018 | 46.228 | 0 | 0 | 1.185.742 | 34.106 | 470.627 | -681.009 | 2 |
| 2017 | 46.758 | 0 | 0 | 1.055.152 | 33.494 | 404.408 | -617.250 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
179.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38.37%
Lichiditate curentă
3.62
Viteza rotație active
0.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
179.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38.37%
Profit net per salariat
26.592 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 179.03% | 2235.67% | 439.77% | 11.33% | 679.01% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 195.32% | 2270.26% | 452.04% | 13.05% | 689.96% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 38.37% | 100% | -48.05% | -4.37% | -139.96% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 26.592 Lei | 94.256 Lei | 39.003 Lei | 5.253 Lei | 114.330 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.16
Viteza rotație stocuri
0.18
Durata medie încasare creanțe
127.58 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.16 | 0.04 | 0.07 | 0.35 | 0.13 | 0.15 | 0.09 | 0.11 |
| Viteza rotație stocuri | 0.18 | 0.05 | 0.08 | 0.39 | 0.17 | 0.17 | 0.11 | 0.12 |
| Durata medie încasare creanțe | 127.58 zile | 399.31 zile | 296.49 zile | 49.61 zile | 279.91 zile | 163.02 zile | 200.87 zile | 135.41 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 14.854 Lei | 4.216 Lei | 8.869 Lei | 46.377 Lei | 16.838 Lei | 21.062 Lei | 23.114 Lei | 23.379 Lei |
Lichiditate curentă
3.62
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
6.9%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.62 | 1.36 | 0.57 | 0.49 | 0.57 | 0.4 | 0.4 | 0.38 |
| Lichiditate imediată | 0.22 | 0.1 | 0.05 | 0.03 | 0.08 | 0.03 | 0.03 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 6.9% | 7.18% | 5.07% | 5.72% | 5.26% | 5.33% | 6.76% | 7.65% |
| Pondere active circulante | 93.1% | 92.82% | 94.93% | 94.28% | 94.74% | 94.67% | 93.24% | 92.35% |
©Firme.ro