Companie
Detalii identificare
Nume firmăOFTACLINIC SRL
Cod unic de înregistrare14195921 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2001008153408
EUIDROONRC.J2001008153408
Data înființării26.09.2001 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaB-Dul Mărăşeşti nr. 2B, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
127.845
Profit (Lei)
28.892
Număr angajați
1
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.845 | 28.892 | 2.408 | 0 | 0 | 20.859 | 29.132 | 1 |
| 2024 | 96.610 | 7.673 | 639 | 3.364 | 0 | 28.710 | 33.619 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 3.574 | 0 | 29.520 | 25.946 | 1 |
| 2022 | 0 | -400 | -33 | 0 | 0 | 30.707 | 30.707 | 0 |
| 2021 | 0 | -400 | -33 | 0 | 0 | 31.107 | 31.107 | 0 |
| 2020 | 0 | -722 | -60 | 0 | 0 | 31.507 | 31.507 | 0 |
| 2019 | 0 | -1.039 | -87 | 0 | 0 | 32.229 | 32.229 | 0 |
| 2018 | 0 | -3.480 | -290 | 0 | 0 | 33.268 | 33.268 | 0 |
| 2017 | 273.285 | 242.932 | 20.244 | 3.850 | 0 | 283.530 | 279.680 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.18%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
6.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.18%
Profit net per salariat
28.892 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.6% | 7.94% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 88.89% |
| Marjă profit brut | 26.83% | 9.42% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 89.89% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.18% | 22.82% | 0% | -1.3% | -1.29% | -2.29% | -3.22% | -10.46% | 86.86% |
| Profit net per salariat | 28.892 Lei | 7.673 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 242.932 Lei |
Viteza rotație active
6.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
40.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.13 | 3.37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 40.9 zile | 2.87 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 307.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 127.845 Lei | 96.610 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 273.285 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 8.53 | 8.26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73.64 |
| Lichiditate imediată | 0 | 8.53 | 8.26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73.64 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro