Companie
Detalii identificare
Nume firmăDION STYLE SRL
Cod unic de înregistrare14260949 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2001009009409
EUIDROONRC.J2001009009409
Data înființării30.10.2001 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4771
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de îmbrăcăminte -vânzarea cu amănuntul a articolelor din blană -vânzarea cu amănuntul a accesoriilor de îmbrăcăminte, cum ar fi mănuşi, cravate, bretele etc. Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a textilelor,
4751
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaSpl. Unirii nr. 8, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
168.448
Profit (Lei)
-16.972
Număr angajați
1
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.448 | -16.972 | -1.414 | 478.102 | 3.838 | 25.770 | -448.404 | 1 |
| 2024 | 206.198 | -3.489 | -291 | 487.026 | 3.838 | 51.382 | -431.432 | 1 |
| 2023 | 212.530 | 14.491 | 1.208 | 496.182 | 3.838 | 64.603 | -427.289 | 1 |
| 2022 | 203.661 | 0 | 0 | 504.815 | 3.838 | 58.926 | -441.780 | 1 |
| 2021 | 154.279 | 7.772 | 648 | 498.612 | 3.838 | 66.163 | -428.477 | 1 |
| 2020 | 109.168 | 0 | 0 | 523.178 | 3.838 | 82.901 | -436.249 | 1 |
| 2019 | 175.941 | 9.178 | 765 | 539.390 | 7.189 | 96.129 | -435.398 | 1 |
| 2018 | 182.906 | 0 | 0 | 544.089 | 7.420 | 91.510 | -444.576 | 2 |
| 2017 | 224.151 | 0 | 0 | 549.042 | 7.698 | 112.627 | -428.528 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-10.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.78%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
5.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-10.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.78%
Profit net per salariat
-16.972 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -10.08% | -1.69% | 6.82% | 0% | 5.04% | 0% | 5.22% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 7.85% | 0% | 5.85% | 0% | 6.26% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.78% | 0.81% | -3.39% | 0% | -1.81% | 0% | -2.11% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -16.972 Lei | -3.489 Lei | 14.491 Lei | 0 Lei | 7.772 Lei | 0 Lei | 9.178 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
5.69
Viteza rotație stocuri
7.37
Durata medie încasare creanțe
5.33 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.69 | 3.73 | 3.11 | 3.24 | 2.2 | 1.26 | 1.7 | 1.85 | 1.86 |
| Viteza rotație stocuri | 7.37 | 4.48 | 3.43 | 3.76 | 2.67 | 1.66 | 2.3 | 2.48 | 2.51 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.33 zile | 4.35 zile | 4.22 zile | 8.51 zile | 18.53 zile | 56.8 zile | 39.37 zile | 35.69 zile | 32.6 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 168.448 Lei | 206.198 Lei | 212.530 Lei | 203.661 Lei | 154.279 Lei | 109.168 Lei | 175.941 Lei | 91.453 Lei | 112.076 Lei |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
12.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.11 | 0.13 | 0.12 | 0.13 | 0.16 | 0.18 | 0.17 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 12.96% | 6.95% | 5.61% | 6.11% | 5.48% | 4.42% | 6.96% | 7.5% | 6.4% |
| Pondere active circulante | 87.04% | 93.05% | 94.39% | 93.89% | 94.52% | 95.58% | 93.04% | 92.5% | 93.6% |
©Firme.ro