Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOTAL BLITZ SRL
Cod unic de înregistrare14298285 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/640/2001
EUIDROONRC.J03/640/2001
Data înființării19.11.2001 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaBucureşti - Piteşti nr. 72A, Oraş Ştefăneşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
318.699
Profit (Lei)
42.444
Număr angajați
1
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 318.699 | 42.444 | 3.537 | 68.994 | 0 | 72.951 | 3.957 | 1 |
| 2024 | 234.957 | -104.192 | -8.683 | 114.884 | 0 | 76.397 | -38.487 | 2 |
| 2023 | 171.216 | 0 | 0 | 22.815 | 0 | 127.540 | 65.705 | 2 |
| 2022 | 201.960 | 3.143 | 262 | 19.265 | 0 | 138.022 | 118.757 | 2 |
| 2021 | 298.909 | 3.698 | 308 | 39.997 | 0 | 167.857 | 116.430 | 2 |
| 2020 | 299.768 | 110.715 | 9.226 | 57.256 | 0 | 169.988 | 112.732 | 2 |
| 2019 | 291.015 | 27.014 | 2.251 | 20.909 | 0 | 49.926 | 29.017 | 4 |
| 2018 | 45.070 | 0 | 0 | 9.168 | 0 | 11.171 | 2.003 | 4 |
| 2017 | 99.010 | 45.242 | 3.770 | 7.264 | 0 | 53.118 | 45.854 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.06
Viteza rotație active
4.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
42.444 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.32% | -44.35% | 0% | 1.56% | 1.24% | 36.93% | 9.28% | 0% | 45.69% |
| Marjă profit brut | 14.55% | 0% | 0% | 2.56% | 1.8% | 37.93% | 10.28% | 0% | 46.69% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 0% | 2.65% | 3.18% | 98.21% | 93.1% | 0% | 98.67% |
| Profit net per salariat | 42.444 Lei | -52.096 Lei | 0 Lei | 1.572 Lei | 1.849 Lei | 55.358 Lei | 6.754 Lei | 0 Lei | 15.081 Lei |
Viteza rotație active
4.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
37.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.37 | 3.08 | 1.34 | 1.46 | 1.78 | 1.76 | 5.83 | 4.03 | 1.86 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47.95 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 37.02 zile | 37.26 zile | 56.96 zile | 243.15 zile | 185.68 zile | 188.53 zile | 8.47 zile | 0.58 zile | 0.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 318.699 Lei | 117.479 Lei | 85.608 Lei | 100.980 Lei | 149.455 Lei | 149.884 Lei | 72.754 Lei | 11.268 Lei | 33.003 Lei |
Lichiditate curentă
1.06
Lichiditate imediată
1.06
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.06 | 0.66 | 5.59 | 7.16 | 4.2 | 2.97 | 2.39 | 1.22 | 7.31 |
| Lichiditate imediată | 1.06 | 0.66 | 5.59 | 7.16 | 4.2 | 2.97 | 2.39 | 1.12 | 7.31 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro