Companie
Detalii identificare
Nume firmăINOVATOR SRL
Cod unic de înregistrare14368623 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2001000336155
EUIDROONRC.J2001000336155
Data înființării27.12.2001 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaGura Văii nr. 41, Sat Valea Voievozilor | Comuna Răzvad, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
29.986
Profit (Lei)
-43.136
Număr angajați
1
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29.986 | -43.136 | -3.595 | 12.623 | 6.012 | 13.577 | 6.966 | 1 |
| 2023 | 299.496 | 54.296 | 4.525 | 6.867 | 7.373 | 49.596 | 50.102 | 2 |
| 2022 | 295.230 | 85.218 | 7.102 | 11.484 | 0 | 92.503 | 81.019 | 4 |
| 2021 | 133.222 | 53.641 | 4.470 | 35.819 | 0 | 31.620 | -4.199 | 1 |
| 2020 | 28.520 | 0 | 0 | 107.784 | 0 | 49.944 | -57.840 | 1 |
| 2019 | 8.400 | 0 | 0 | 72.906 | 0 | 39.541 | -33.365 | 2 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 61.146 | 0 | 38.835 | -22.311 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 61.165 | 0 | 40.720 | -20.445 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-143.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-619.24%
Lichiditate curentă
1.08
Viteza rotație active
1.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-143.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-619.24%
Profit net per salariat
-43.136 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -143.85% | 18.13% | 28.86% | 40.26% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 19.11% | 30.14% | 43.05% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -619.24% | 100% | 100% | -1277.47% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -43.136 Lei | 27.148 Lei | 21.305 Lei | 53.641 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
121.72 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.53 | 5.26 | 3.19 | 4.21 | 0.57 | 0.21 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 11.67 | 5.27 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 121.72 zile | 0 zile | 23.86 zile | 0.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 29.986 Lei | 149.748 Lei | 73.808 Lei | 133.222 Lei | 28.520 Lei | 4.200 Lei | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
1.08
Lichiditate imediată
1.08
Pondere active imobilizate
30.69%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.08 | 7.22 | 8.05 | 0.88 | 0.46 | 0.54 | 0.64 | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 1.08 | 7.22 | 5.85 | 0.18 | 0.46 | 0.54 | 0.64 | 0.67 |
| Pondere active imobilizate | 30.69% | 12.94% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 69.31% | 87.06% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro