Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOMIS SRL
Cod unic de înregistrare RO 1437403 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/750/1991
EUIDROONRC.J39/750/1991
Data înființării30.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaVulturu, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
20.645
Profit (Lei)
2.050
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.645 | 2.050 | 171 | 65.362 | 212.834 | 9.670 | 174.385 | 0 |
| 2024 | 5.628 | 396 | 33 | 62.443 | 210.877 | 23.901 | 172.335 | 0 |
| 2023 | 32.442 | 402 | 34 | 56.904 | 208.687 | 20.685 | 172.468 | 0 |
| 2022 | 34.950 | 39 | 3 | 75.228 | 208.687 | 30.859 | 164.318 | 0 |
| 2021 | 62.877 | 2.947 | 246 | 157.232 | 208.687 | 42.414 | 167.226 | 1 |
| 2020 | 60.925 | 4.674 | 390 | 144.844 | 208.687 | 31.753 | 168.953 | 1 |
| 2019 | 49.209 | 1.808 | 151 | 182.707 | 208.687 | 41.159 | 164.279 | 1 |
| 2018 | 49.500 | 399 | 33 | 162.407 | 207.889 | 57.748 | 162.870 | 2 |
| 2017 | 69.035 | 582 | 49 | 145.408 | 214.465 | 58.287 | 169.174 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.18%
Lichiditate curentă
0.15
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.18%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.93% | 7.04% | 1.24% | 0.11% | 4.69% | 7.67% | 3.67% | 0.81% | 0.84% |
| Marjă profit brut | 11.33% | 7.04% | 3.39% | 1.11% | 4.69% | 8.67% | 4.08% | 1.71% | 1.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.18% | 0.23% | 0.23% | 0.02% | 1.76% | 2.77% | 1.1% | 0.24% | 0.34% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 2.947 Lei | 4.674 Lei | 1.808 Lei | 200 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
4.86
Durata medie încasare creanțe
94.78 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0.02 | 0.14 | 0.15 | 0.25 | 0.25 | 0.2 | 0.19 | 0.25 |
| Viteza rotație stocuri | 4.86 | 0.35 | 3.84 | 1.6 | 2.09 | 2.1 | 1.36 | 0.92 | 1.28 |
| Durata medie încasare creanțe | 94.78 zile | 346.71 zile | 62.18 zile | 63.84 zile | 34.57 zile | 0 zile | 5.48 zile | 0.17 zile | 21.87 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 62.877 Lei | 60.925 Lei | 49.209 Lei | 24.750 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.15
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
95.65%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.15 | 0.38 | 0.36 | 0.41 | 0.27 | 0.22 | 0.23 | 0.36 | 0.4 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.12 | 0.21 | 0.12 | 0.08 | 0.02 | 0.03 | 0.02 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 95.65% | 89.82% | 90.98% | 87.12% | 83.11% | 86.79% | 83.53% | 78.26% | 78.63% |
| Pondere active circulante | 4.35% | 10.18% | 9.02% | 12.88% | 16.89% | 13.21% | 16.47% | 21.74% | 21.37% |
©Firme.ro