Companie
Detalii identificare
Nume firmăEUROFRUCT SRL
Cod unic de înregistrare14430520 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ16/66/2002
EUIDROONRC.J16/66/2002
Data înființării07.02.2002 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4631
Această clasă include:
-comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor proaspete -comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor conservate
-comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor proaspete -comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor conservate
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al fructelor si legumelor
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 153, Craiova, Dolj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
36.233
Profit (Lei)
-9.259
Număr angajați
0
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36.233 | -9.259 | -772 | 333.453 | 526 | 24.487 | -308.440 | 0 |
| 2023 | 98.450 | 0 | 0 | 327.687 | 526 | 27.980 | -299.181 | 1 |
| 2022 | 57.799 | 0 | 0 | 318.081 | 526 | 36.550 | -281.005 | 1 |
| 2021 | 37.128 | 0 | 0 | 286.248 | 454 | 26.381 | -259.413 | 1 |
| 2020 | 29.398 | 0 | 0 | 248.367 | 434 | 13.313 | -234.620 | 1 |
| 2019 | 37.884 | 0 | 0 | 225.748 | 1.027 | 4.511 | -220.210 | 1 |
| 2018 | 35.064 | 0 | 0 | 194.214 | 1.640 | 5.061 | -187.513 | 1 |
| 2017 | 41.769 | 0 | 0 | 172.832 | 2.211 | 5.531 | -165.090 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-25.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
1.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-25.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -25.55% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
1.76
Durata medie încasare creanțe
28.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.45 | 3.45 | 1.56 | 1.38 | 2.14 | 6.84 | 5.23 | 5.4 |
| Viteza rotație stocuri | 1.76 | 7.42 | 2.13 | 1.67 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 28.15 zile | 11.64 zile | 18.94 zile | 16.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 98.450 Lei | 57.799 Lei | 37.128 Lei | 29.398 Lei | 37.884 Lei | 35.064 Lei | 41.769 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
2.1%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.09 | 0.11 | 0.09 | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.04 | 0.03 | 0.01 | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 2.1% | 1.85% | 1.42% | 1.69% | 3.16% | 18.54% | 24.47% | 28.56% |
| Pondere active circulante | 97.9% | 98.15% | 98.58% | 98.31% | 96.84% | 81.46% | 75.53% | 71.44% |
©Firme.ro