Companie
Detalii identificare
Nume firmăBELLA SALON COMPANY SRL
Cod unic de înregistrare14519637 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2002002092405
EUIDROONRC.J2002002092405
Data înființării18.03.2002 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Virtutii nr. 6, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
299.261
Profit (Lei)
-17.257
Număr angajați
0
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.261 | -17.257 | -1.438 | 1.112.946 | 177.842 | 244.202 | -690.902 | 0 |
| 2023 | 290.500 | 224.352 | 18.696 | 1.139.072 | 195.164 | 270.263 | -673.645 | 1 |
| 2022 | 298.107 | 258.727 | 21.561 | 1.559.350 | 195.164 | 466.189 | -897.997 | 0 |
| 2021 | 0 | 25.601 | 2.133 | 1.535.192 | 195.164 | 183.303 | -1.156.725 | 0 |
| 2020 | 0 | -12.316 | -1.026 | 1.514.886 | 195.164 | 137.397 | -1.182.325 | 0 |
| 2019 | 92.203 | 44.514 | 3.710 | 1.502.485 | 196.194 | 136.282 | -1.170.009 | 0 |
| 2018 | 43.853 | -71.063 | -5.922 | 1.471.489 | 214.874 | 42.093 | -1.214.522 | 0 |
| 2017 | 47.910 | -69.854 | -5.821 | 1.459.831 | 277.233 | 39.460 | -1.143.138 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.5%
Lichiditate curentă
0.22
Viteza rotație active
0.71
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.5%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.77% | 77.23% | 86.79% | 0% | 0% | 48.28% | -162.05% | -145.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 78.23% | 87.79% | 0% | 0% | 51.28% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.5% | -33.3% | -28.81% | -2.21% | 1.04% | -3.8% | 5.85% | 6.11% |
| Profit net per salariat | n/a | 224.352 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
248.3 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.71 | 0.62 | 0.45 | 0 | 0 | 0.28 | 0.17 | 0.15 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 136.56 | 0 | 0 | 42.24 | 20.09 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 248.3 zile | 260.62 zile | 255.91 zile | 0 | 0 | 515.25 zile | 301.33 zile | 288.77 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 290.500 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.22
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
42.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.22 | 0.24 | 0.3 | 0.12 | 0.09 | 0.09 | 0.03 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.22 | 0.24 | 0.3 | 0.12 | 0.09 | 0.09 | 0.03 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 42.14% | 41.93% | 29.51% | 51.57% | 58.69% | 59.01% | 83.62% | 87.54% |
| Pondere active circulante | 57.86% | 58.07% | 70.49% | 48.43% | 41.31% | 40.99% | 16.38% | 12.46% |
©Firme.ro