Companie
Detalii identificare
Nume firmăTGF SRL
Cod unic de înregistrare RO 14606440 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2002000622356
EUIDROONRC.J2002000622356
Data înființării26.04.2002 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaAlexandru Macedon nr. 41, Dumbrăviţa, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
148.153
Profit (Lei)
-32.507
Număr angajați
1
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148.153 | -32.507 | -2.709 | 15.288 | 4.077 | 36.235 | 25.253 | 1 |
| 2024 | 203.914 | -14.496 | -1.208 | 26.163 | 26.400 | 57.522 | 57.759 | 1 |
| 2023 | 205.937 | 21.302 | 1.775 | 41.858 | 48.165 | 110.078 | 116.591 | 2 |
| 2022 | 153.444 | 0 | 0 | 83.456 | 80.055 | 117.690 | 114.289 | 2 |
| 2021 | 242.237 | 98.621 | 8.218 | 110.461 | 104.509 | 225.223 | 219.271 | 2 |
| 2020 | 258.734 | 100.498 | 8.375 | 10.952 | 248 | 158.054 | 147.350 | 2 |
| 2019 | 175.043 | 0 | 0 | 18.220 | 1.010 | 64.062 | 46.852 | 2 |
| 2018 | 216.923 | 62.943 | 5.245 | 8.579 | 5.237 | 87.276 | 83.934 | 2 |
| 2017 | 158.001 | 20.751 | 1.729 | 16.477 | 5.237 | 32.231 | 20.991 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-21.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-128.73%
Lichiditate curentă
2.37
Viteza rotație active
3.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-21.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-128.73%
Profit net per salariat
-32.507 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -21.94% | -7.11% | 10.34% | 0% | 40.71% | 38.84% | 0% | 29.02% | 13.13% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 11.29% | 0% | 41.59% | 39.76% | 0% | 30.02% | 14.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -128.73% | -25.1% | 18.27% | 0% | 44.98% | 68.2% | 0% | 74.99% | 98.86% |
| Profit net per salariat | -32.507 Lei | -14.496 Lei | 10.651 Lei | 0 Lei | 49.311 Lei | 50.249 Lei | 0 Lei | 31.472 Lei | 20.751 Lei |
Viteza rotație active
3.68
Viteza rotație stocuri
792.26
Durata medie încasare creanțe
44.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.68 | 2.43 | 1.3 | 0.78 | 0.73 | 1.63 | 2.69 | 2.34 | 4.22 |
| Viteza rotație stocuri | 792.26 | 1090.45 | 1101.27 | 303.85 | 1295.39 | 237.37 | 249.35 | 321.37 | 391.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 44.92 zile | 82.69 zile | 174.09 zile | 259.39 zile | 235.63 zile | 44.23 zile | 59.85 zile | 80.72 zile | 47.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 148.153 Lei | 203.914 Lei | 102.969 Lei | 76.722 Lei | 121.119 Lei | 129.367 Lei | 87.522 Lei | 108.462 Lei | 158.001 Lei |
Lichiditate curentă
2.37
Lichiditate imediată
2.36
Pondere active imobilizate
10.11%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.37 | 2.2 | 2.63 | 1.41 | 2.04 | 14.43 | 3.52 | 10.17 | 1.96 |
| Lichiditate imediată | 2.36 | 2.19 | 2.63 | 1.4 | 2.04 | 14.33 | 3.48 | 10.09 | 1.93 |
| Pondere active imobilizate | 10.11% | 31.46% | 30.44% | 40.48% | 31.7% | 0.16% | 1.55% | 5.66% | 13.98% |
| Pondere active circulante | 89.89% | 68.54% | 69.56% | 59.52% | 68.3% | 99.84% | 98.45% | 94.34% | 86.02% |
©Firme.ro