Companie
Detalii identificare
Nume firmăCSIRI CONSTRUCTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare14699538 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2002000756084
EUIDROONRC.J2002000756084
Data înființării18.06.2002 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaB-Dul George Moroianu nr. 186, Săcele, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
30.120
Profit (Lei)
5.186
Număr angajați
1
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30.120 | 5.186 | 432 | 14.173 | 0 | 37.441 | 23.268 | 1 |
| 2023 | 74.635 | 17.909 | 1.492 | 10.924 | 0 | 29.073 | 18.149 | 1 |
| 2022 | 90.480 | 45.043 | 3.754 | 4.677 | 0 | 49.960 | 45.283 | 1 |
| 2021 | 61.420 | 17.486 | 1.457 | 5.252 | 0 | 22.978 | 17.726 | 1 |
| 2020 | 46.520 | 11.152 | 929 | 4.601 | 0 | 24.993 | 20.392 | 1 |
| 2019 | 58.605 | 17.063 | 1.422 | 5.747 | 0 | 23.050 | 17.303 | 1 |
| 2018 | 51.540 | 22.138 | 1.845 | 3.897 | 0 | 26.275 | 22.378 | 1 |
| 2017 | 35.733 | 9.785 | 815 | 3.652 | 0 | 13.677 | 10.025 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.29%
Lichiditate curentă
2.64
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.29%
Profit net per salariat
5.186 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.22% | 24% | 49.78% | 28.47% | 23.97% | 29.12% | 42.95% | 27.38% |
| Marjă profit brut | 18.22% | 24.97% | 50.76% | 29.45% | 24.95% | 30.12% | 43.95% | 28.39% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.29% | 98.68% | 99.47% | 98.65% | 54.69% | 98.61% | 98.93% | 97.61% |
| Profit net per salariat | 5.186 Lei | 17.909 Lei | 45.043 Lei | 17.486 Lei | 11.152 Lei | 17.063 Lei | 22.138 Lei | 9.785 Lei |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
416.99 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 2.57 | 1.81 | 2.67 | 1.86 | 2.54 | 1.96 | 2.61 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 45.87 | 55.61 | 37.75 | 28.59 | 36.02 | 31.68 | 21.96 |
| Durata medie încasare creanțe | 416.99 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0.17 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 30.120 Lei | 74.635 Lei | 90.480 Lei | 61.420 Lei | 46.520 Lei | 58.605 Lei | 51.540 Lei | 35.733 Lei |
Lichiditate curentă
2.64
Lichiditate imediată
2.64
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.64 | 2.66 | 10.68 | 4.38 | 5.43 | 4.01 | 6.74 | 3.75 |
| Lichiditate imediată | 2.64 | 2.51 | 10.33 | 4.07 | 5.08 | 3.73 | 6.32 | 3.3 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro