Companie
Detalii identificare
Nume firmăDELICONT SRL
Cod unic de înregistrare14774141 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/579/2002
EUIDROONRC.J26/579/2002
Data înființării25.07.2002 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Moldovei nr. 11/A, Târgu Mureş, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.600
Profit (Lei)
11.419
Număr angajați
1
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.600 | 11.419 | 952 | 509 | 0 | 7.078 | 6.643 | 1 |
| 2023 | 23.050 | 6.889 | 574 | 23.053 | 170 | 18.277 | -4.776 | 1 |
| 2022 | 27.300 | 0 | 0 | 18.552 | 2.214 | 6.887 | -11.665 | 1 |
| 2021 | 25.350 | 16.319 | 1.360 | 1.552 | 4.258 | 18.113 | 16.561 | 1 |
| 2020 | 21.700 | 13.900 | 1.158 | 123 | 0 | 23.954 | 14.152 | 0 |
| 2019 | 26.850 | 9.615 | 801 | 1.769 | 0 | 11.721 | 9.952 | 1 |
| 2018 | 25.700 | 19.530 | 1.628 | 195 | 0 | 20.032 | 19.837 | 0 |
| 2017 | 17.950 | 14.811 | 1.234 | 197 | 0 | 15.105 | 14.908 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
44.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
13.91
Viteza rotație active
3.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
44.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
11.419 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 44.61% | 29.89% | 0% | 64.37% | 64.06% | 35.81% | 75.99% | 82.51% |
| Marjă profit brut | 55.64% | 37.29% | 0% | 67.38% | 66.82% | 38.82% | 78.99% | 85.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -144.24% | 0% | 98.54% | 98.22% | 96.61% | 98.45% | 99.35% |
| Profit net per salariat | 11.419 Lei | 6.889 Lei | 0 Lei | 16.319 Lei | n/a | 9.615 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
18.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.62 | 1.25 | 3 | 1.13 | 0.91 | 2.29 | 1.28 | 1.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18.54 zile | 233.36 zile | 13.37 zile | 23.76 zile | 36.16 zile | 22.43 zile | 51.84 zile | 31.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 25.600 Lei | 23.050 Lei | 27.300 Lei | 25.350 Lei | n/a | 26.850 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
13.91
Lichiditate imediată
13.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.91 | 0.79 | 0.37 | 11.67 | 194.75 | 6.63 | 102.73 | 76.68 |
| Lichiditate imediată | 13.91 | 0.79 | 0.37 | 11.67 | 194.75 | 6.63 | 102.73 | 76.68 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.92% | 24.33% | 19.03% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.08% | 75.67% | 80.97% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro