Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONNECT GROUP ROMANIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 15087723 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2002001277050
EUIDROONRC.J2002001277050
Data înființării13.12.2002 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2612
Această clasă include:
-fabricarea plăcilor cu circuite imprimate asamblate -activitatea de montare a componentelor pe plăci de circuite imprimate -fabricarea cardurilor de interfaţa (de exemplu pentru sunet, video, control, reţea, modemuri) Această clasă exclude: -tipărirea ,,cartelelor inteligente (cardurilor smart)’’,
1812 -fabricarea plăcilor cu circuite imprimate,
2611
-fabricarea plăcilor cu circuite imprimate asamblate -activitatea de montare a componentelor pe plăci de circuite imprimate -fabricarea cardurilor de interfaţa (de exemplu pentru sunet, video, control, reţea, modemuri) Această clasă exclude: -tipărirea ,,cartelelor inteligente (cardurilor smart)’’,
1812 -fabricarea plăcilor cu circuite imprimate,
2611
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea calculatoarelor si a produselor electronice si optice
Obiect activitateFabricarea altor componente electronice
Informații de contact
AdresaCalea Borşului nr. 40, Oradea, Bihor
Telefon
Social Media
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
423.757.382
Profit (Lei)
3.982
Număr angajați
1.223
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 423.757.382 | 3.982 | 332 | 268.848.723 | 68.455.636 | 238.353.275 | 37.024.208 | 1.223 |
| 2023 | 433.379.422 | 9.692.514 | 807.710 | 244.219.555 | 61.319.243 | 220.877.519 | 37.020.226 | 1.318 |
| 2022 | 331.302.359 | 849.004 | 70.750 | 233.800.622 | 33.737.892 | 205.708.041 | 2.472.508 | 1.309 |
| 2021 | 261.178.886 | 1.281.895 | 106.825 | 169.084.526 | 28.788.501 | 143.704.262 | 1.623.504 | 1.237 |
| 2020 | 219.544.155 | -3.685.549 | -307.129 | 175.779.136 | 19.386.889 | 135.341.924 | -20.702.844 | 1.068 |
| 2019 | 252.735.723 | -109.841 | -9.153 | 217.722.672 | 21.290.408 | 179.251.977 | -17.017.296 | 1.195 |
| 2018 | 255.131.811 | 7.547.805 | 628.984 | 168.532.592 | 18.082.282 | 133.416.089 | -16.907.455 | 1.230 |
| 2017 | 193.338.304 | -7.813.254 | -651.105 | 134.267.446 | 10.060.563 | 99.793.996 | -24.455.260 | 1.147 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.01%
Lichiditate curentă
0.89
Viteza rotație active
1.38
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.01%
Profit net per salariat
3 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 2.24% | 0.26% | 0.49% | -1.68% | -0.04% | 2.96% | -4.04% |
| Marjă profit brut | 1.06% | 2.34% | 0.26% | 0.49% | 0% | 0% | 2.96% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.01% | 26.18% | 34.34% | 78.96% | 17.8% | 0.65% | -44.64% | 31.95% |
| Profit net per salariat | 3 Lei | 7.354 Lei | 649 Lei | 1.036 Lei | -3.451 Lei | -92 Lei | 6.136 Lei | -6.812 Lei |
Viteza rotație active
1.38
Viteza rotație stocuri
2.82
Durata medie încasare creanțe
73.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.38 | 1.54 | 1.38 | 1.51 | 1.42 | 1.26 | 1.68 | 1.76 |
| Viteza rotație stocuri | 2.82 | 2.55 | 2.05 | 2.46 | 3.41 | 3.96 | 3.56 | 2.75 |
| Durata medie încasare creanțe | 73.92 zile | 39.74 zile | 47.81 zile | 46.71 zile | 116.59 zile | 165.52 zile | 84.9 zile | 55.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 346.490 Lei | 328.816 Lei | 253.096 Lei | 211.139 Lei | 205.566 Lei | 211.494 Lei | 207.424 Lei | 168.560 Lei |
Lichiditate curentă
0.89
Lichiditate imediată
0.33
Pondere active imobilizate
22.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.89 | 0.9 | 0.88 | 0.85 | 0.77 | 0.82 | 0.79 | 0.74 |
| Lichiditate imediată | 0.33 | 0.21 | 0.19 | 0.22 | 0.4 | 0.53 | 0.37 | 0.22 |
| Pondere active imobilizate | 22.31% | 21.73% | 14.09% | 16.69% | 12.53% | 10.62% | 11.94% | 9.16% |
| Pondere active circulante | 77.69% | 78.27% | 85.91% | 83.31% | 87.47% | 89.38% | 88.06% | 90.84% |
©Firme.ro
