Companie
Detalii identificare
Nume firmăCORELLA HAR EXPERT SRL
Cod unic de înregistrare15129209 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003000036020
EUIDROONRC.J2003000036020
Data înființării16.01.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaFilimon Sârbu nr. 17, Sat Vladimirescu | Comuna Vladimirescu, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
297.250
Profit (Lei)
14.797
Număr angajați
2
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 297.250 | 14.797 | 1.233 | 54.336 | 83.320 | 44.168 | 73.152 | 2 |
| 2024 | 281.950 | 10.740 | 895 | 113.825 | 115.067 | 59.263 | 60.505 | 3 |
| 2023 | 232.550 | 19.080 | 1.590 | 110.483 | 117.980 | 53.138 | 60.635 | 4 |
| 2022 | 207.700 | 35.169 | 2.931 | 90.357 | 88.458 | 61.434 | 59.535 | 1 |
| 2021 | 165.000 | 30.173 | 2.514 | 29.939 | 43.011 | 41.889 | 54.961 | 1 |
| 2020 | 132.200 | 4.903 | 409 | 40.820 | 50.362 | 15.246 | 24.788 | 1 |
| 2019 | 115.880 | 12.071 | 1.006 | 49.496 | 51.223 | 18.158 | 19.885 | 1 |
| 2018 | 89.500 | 18.248 | 1.521 | 1.428 | 2.940 | 16.302 | 17.814 | 1 |
| 2017 | 80.500 | 16.263 | 1.355 | 15.120 | 3.921 | 10.765 | -434 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.23%
Lichiditate curentă
0.81
Viteza rotație active
2.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.23%
Profit net per salariat
7.399 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.98% | 3.81% | 8.2% | 16.93% | 18.29% | 3.71% | 10.42% | 20.39% | 20.2% |
| Marjă profit brut | 6.03% | 4.83% | 9.08% | 17.79% | 19.61% | 6.56% | 13.42% | 22.88% | 23.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.23% | 17.75% | 31.47% | 59.07% | 54.9% | 19.78% | 60.7% | 100% | -3747.24% |
| Profit net per salariat | 7.399 Lei | 3.580 Lei | 4.770 Lei | 35.169 Lei | 30.173 Lei | 4.903 Lei | 12.071 Lei | 18.248 Lei | 16.263 Lei |
Viteza rotație active
2.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
51.23 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.33 | 1.62 | 1.36 | 1.39 | 1.94 | 2.01 | 1.67 | 4.65 | 5.48 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 193.31 | 69.65 | 1114.86 | 122.86 | 329.2 | 24.79 | 24.61 |
| Durata medie încasare creanțe | 51.23 zile | 30.2 zile | 40.95 zile | 89.69 zile | 40.15 zile | 30.09 zile | 36.07 zile | 29.97 zile | 32.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 148.625 Lei | 93.983 Lei | 58.138 Lei | 207.700 Lei | 165.000 Lei | 132.200 Lei | 115.880 Lei | 89.500 Lei | 80.500 Lei |
Lichiditate curentă
0.81
Lichiditate imediată
0.81
Pondere active imobilizate
65.36%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.81 | 0.52 | 0.48 | 0.68 | 1.4 | 0.37 | 0.37 | 11.42 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 0.81 | 0.52 | 0.47 | 0.65 | 1.39 | 0.35 | 0.36 | 8.89 | 0.5 |
| Pondere active imobilizate | 65.36% | 66.01% | 68.95% | 59.01% | 50.66% | 76.76% | 73.83% | 15.28% | 26.7% |
| Pondere active circulante | 34.64% | 33.99% | 31.05% | 40.99% | 49.34% | 23.24% | 26.17% | 84.72% | 73.3% |
©Firme.ro