Companie
Detalii identificare
Nume firmăALMA LIBRE FIT SRL
Cod unic de înregistrare RO 15278740 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/585/2003
EUIDROONRC.J35/585/2003
Data înființării11.03.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaMareşal Constantin Prezan nr. 62, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
671.673
Profit (Lei)
142.485
Număr angajați
2
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 671.673 | 142.485 | 11.874 | 245.637 | 189.943 | 166.736 | 111.042 | 2 |
| 2024 | 613.022 | 238.066 | 19.839 | 176.638 | 41.835 | 103.361 | -31.442 | 2 |
| 2023 | 372.821 | 96.583 | 8.049 | 213.275 | 32.889 | 110.877 | -69.509 | 2 |
| 2022 | 359.212 | 75.322 | 6.277 | 204.544 | 18.937 | 19.515 | -166.092 | 3 |
| 2021 | 264.215 | 48.331 | 4.028 | 44.831 | 24.031 | 101.647 | 80.847 | 3 |
| 2020 | 200.307 | 40.017 | 3.335 | 38.981 | 29.125 | 42.372 | 32.516 | 3 |
| 2019 | 277.684 | 40.478 | 3.373 | 116.933 | 34.220 | 90.713 | 8.000 | 5 |
| 2018 | 292.030 | 1.402 | 117 | 104.729 | 2.287 | 59.963 | -32.479 | 7 |
| 2017 | 219.058 | 0 | 0 | 53.333 | 0 | 19.452 | -33.881 | 7 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
1.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
71.243 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.21% | 38.83% | 25.91% | 20.97% | 18.29% | 19.98% | 14.58% | 0.48% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.24% | 46.91% | 26.91% | 21.97% | 19.27% | 20.89% | 15.58% | 1.48% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -757.16% | -138.95% | -45.35% | 59.78% | 100% | 100% | -4.32% | 0% |
| Profit net per salariat | 71.243 Lei | 119.033 Lei | 48.292 Lei | 25.107 Lei | 16.110 Lei | 13.339 Lei | 8.096 Lei | 200 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.88
Viteza rotație stocuri
55.28
Durata medie încasare creanțe
0.8 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.88 | 4.22 | 2.59 | 9.34 | 2.1 | 2.8 | 2.22 | 4.69 | 11.26 |
| Viteza rotație stocuri | 55.28 | 73.23 | 38.21 | 80.34 | 20.48 | 16.34 | 18.7 | 18.47 | 14.06 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.8 zile | 5.13 zile | 10.57 zile | 1.57 zile | 4.19 zile | 6.44 zile | 3.88 zile | 10.36 zile | 4.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 335.837 Lei | 306.511 Lei | 186.411 Lei | 119.737 Lei | 88.072 Lei | 66.769 Lei | 55.537 Lei | 41.719 Lei | 31.294 Lei |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.63
Pondere active imobilizate
53.25%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 0.59 | 0.52 | 0.1 | 2.27 | 1.09 | 0.78 | 0.57 | 0.36 |
| Lichiditate imediată | 0.63 | 0.54 | 0.47 | 0.07 | 1.98 | 0.77 | 0.65 | 0.42 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 53.25% | 28.81% | 22.88% | 49.25% | 19.12% | 40.74% | 27.39% | 3.67% | 0% |
| Pondere active circulante | 46.75% | 71.19% | 77.12% | 50.75% | 80.88% | 59.26% | 72.61% | 96.33% | 100% |
©Firme.ro