Companie
Detalii identificare
Nume firmăSYDYS TRANS SRL
Cod unic de înregistrare15291595 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/653/2003
EUIDROONRC.J12/653/2003
Data înființării14.03.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
Adresastr. Petuniei, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
97.190
Profit (Lei)
106.411
Număr angajați
1
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97.190 | 106.411 | 8.868 | 22.723 | 0 | 24.749 | 2.395 | 1 |
| 2024 | 72.900 | -2.322 | -194 | 114.601 | 0 | 10.258 | -104.016 | 1 |
| 2023 | 57.830 | 0 | 0 | 114.318 | 0 | 10.893 | -101.693 | 1 |
| 2022 | 29.095 | 1.044 | 87 | 103.090 | 0 | 11.906 | -91.184 | 1 |
| 2021 | 19.107 | 1.637 | 136 | 100.280 | 0 | 8.051 | -92.229 | 1 |
| 2020 | 10.464 | -3.437 | -286 | 98.306 | 0 | 4.341 | -93.866 | 1 |
| 2019 | 8.280 | -7.185 | -599 | 94.719 | 0 | 3.853 | -90.429 | 1 |
| 2018 | 11.330 | -6.576 | -548 | 88.227 | 0 | 4.759 | -83.468 | 1 |
| 2017 | 18.605 | -4.054 | -338 | 85.666 | 0 | 8.773 | -76.893 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
109.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.09
Viteza rotație active
3.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
109.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
106.411 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 109.49% | -3.19% | 0% | 3.59% | 8.57% | -32.85% | -86.78% | -58.04% | -21.79% |
| Marjă profit brut | 111.46% | 0% | 0% | 6.27% | 11.66% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 2.23% | 0% | -1.14% | -1.77% | 3.66% | 7.95% | 7.88% | 5.27% |
| Profit net per salariat | 106.411 Lei | -2.322 Lei | 0 Lei | 1.044 Lei | 1.637 Lei | -3.437 Lei | -7.185 Lei | -6.576 Lei | -4.054 Lei |
Viteza rotație active
3.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
62.04 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.93 | 7.11 | 5.31 | 2.44 | 2.37 | 2.41 | 2.15 | 2.38 | 2.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49.05 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 62.04 zile | 29.04 zile | 15.21 zile | 21.92 zile | 23.06 zile | 39.07 zile | 46.11 zile | 37.69 zile | 25.31 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 97.190 Lei | 72.900 Lei | 57.830 Lei | 29.095 Lei | 19.107 Lei | 10.464 Lei | 8.280 Lei | 11.330 Lei | 18.605 Lei |
Lichiditate curentă
1.09
Lichiditate imediată
1.09
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.09 | 0.09 | 0.1 | 0.12 | 0.08 | 0.04 | 0.04 | 0.05 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 1.09 | 0.09 | 0.1 | 0.12 | 0.08 | 0.04 | 0.04 | 0.05 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro