Companie
Detalii identificare
Nume firmăLILIDANA SRL
Cod unic de înregistrare15325493 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/833/2003
EUIDROONRC.J12/833/2003
Data înființării31.03.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4642
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al îmbrăcămintei, inclusiv îmbrăcăminte pentru sport -comerţul cu ridicata al accesoriilor pentru îmbrăcăminte ca: mănuşi, cravate, bretele, etc. -comerţul cu ridicata al încălţămintei -comerţul cu ridicata al articolelor din blană -comerţul cu ridicata al umbrelelor Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al bijuteriilor,
4648 -comerţul cu ridicata al articolelor din piele,
4649 -comerţul cu ridicata al încălţămintei de sport, cum ar fi clăpari,
4649
-comerţul cu ridicata al îmbrăcămintei, inclusiv îmbrăcăminte pentru sport -comerţul cu ridicata al accesoriilor pentru îmbrăcăminte ca: mănuşi, cravate, bretele, etc. -comerţul cu ridicata al încălţămintei -comerţul cu ridicata al articolelor din blană -comerţul cu ridicata al umbrelelor Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al bijuteriilor,
4648 -comerţul cu ridicata al articolelor din piele,
4649 -comerţul cu ridicata al încălţămintei de sport, cum ar fi clăpari,
4649
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei
Informații de contact
Adresastr. Nirajului nr. 5, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
53.214
Profit (Lei)
3.584
Număr angajați
0
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.214 | 3.584 | 299 | 59.861 | 0 | 74.402 | 14.566 | 0 |
| 2024 | 51.321 | 13.366 | 1.114 | 54.762 | 0 | 65.720 | 10.983 | 0 |
| 2023 | 68.932 | 17.821 | 1.485 | 65.989 | 0 | 63.593 | -2.383 | 0 |
| 2022 | 71.766 | 18.895 | 1.575 | 66.917 | 0 | 46.713 | -20.204 | 0 |
| 2021 | 53.635 | 6.050 | 504 | 97.387 | 30 | 44.258 | -24.099 | 0 |
| 2020 | 48.619 | 2.881 | 240 | 110.344 | 0 | 51.195 | -30.149 | 0 |
| 2019 | 149.380 | 19.388 | 1.616 | 124.452 | 0 | 77.423 | -33.029 | 0 |
| 2018 | 125.062 | 5.069 | 422 | 145.625 | 0 | 78.208 | -52.417 | 0 |
| 2017 | 140.227 | 6.708 | 559 | 158.705 | 0 | 86.219 | -57.486 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.61%
Lichiditate curentă
1.24
Viteza rotație active
0.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.61%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.74% | 26.04% | 25.85% | 26.33% | 11.28% | 5.93% | 12.98% | 4.05% | 4.78% |
| Marjă profit brut | 12.12% | 32.01% | 32.06% | 29.33% | 13.93% | 6.82% | 16.01% | 7.05% | 7.78% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.61% | 100% | -747.84% | -93.52% | -25.1% | -9.56% | -58.7% | -9.67% | -11.67% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 6.708 Lei |
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
1.11
Durata medie încasare creanțe
20.01 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.72 | 0.78 | 1.08 | 1.54 | 1.21 | 0.95 | 1.93 | 1.6 | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 1.11 | 1.16 | 1.37 | 2.27 | 1.66 | 1.07 | 2.4 | 2.05 | 2.18 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.01 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 140.227 Lei |
Lichiditate curentă
1.24
Lichiditate imediată
0.44
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.24 | 1.2 | 0.96 | 0.7 | 0.45 | 0.46 | 0.62 | 0.54 | 0.54 |
| Lichiditate imediată | 0.44 | 0.4 | 0.2 | 0.23 | 0.12 | 0.05 | 0.12 | 0.12 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.07% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.93% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro